Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok miert nem mennek az...

Fiatalok miert nem mennek az epitoiparba dolgozni?

Figyelt kérdés

Azonnali munkakezdes, versenykepes jovedelem mar az elejen nulla tanulassal. Kesobb lehet tanulni is vagy egyetemre menni.


Nem mindenki persze, de jo lehetoseg azoknak akik nem tudjak mihez kezdjenek vagy nem mentek tovabbranulni.


Szinte minden szakmunkas 40-50 feletti. En is azonnal el tudtam helyezkedni.


2019. jan. 29. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert a legtöbben keresni akarják a pénzt nem pedig megdolgozni érte.
2019. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom mert alja gályamunka, sok helyen a fizetés is siralmas, demotiváló munkatársak, az általad említett öreg alkeszek, rossz hírű munka. Szerintem ilyenek miatt.
2019. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
nehéz munka, nagyon megerőltető, mindenki irodában akar doglozni akinek van egy minimális sütnivalója
2019. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mondjad hol, mennyiért és hány órában keresnek embert, megyek azonnal.

Mert nem mindegy mennyit kell dolgozni a "hű de nagy fizetésért". Szóval hiába keres az ember 250 akár 300 ezer nettót, ha közben kint kell fagyoskodnia télen, nyáron pedig szarrá sül a napon, nehéz, megterhelő fizikai munkát végeznie, ráadásul nem is 8 órában. Így azért már nem hangzik olyan jól...

2019. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

- Rossz munkakörülmények (hideg, meleg, tűző nap)., pottyantós budi, koszos teakonyha.

- Kemény fizikai munka

- Munkatársak...

- Korai kezdés, hosszú munkaidő, hétvégézés


Ezen felül mindek tanulna később az, aki most szeretne? Semmi haszna nem lenne az elvesztegetett időből.

2019. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
A munkatársak miatt semmiképp nem mennék. Kiégett, szakadt alkoholista a legtöbb építőipari dolgozó, akik mellett csak leépülni lehet.
2019. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Az miért nehéz munkakörülmény hogyha meleg vagy hideg van?
2019. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy irodában télen - nyáron komfortos 22 fok van, van mosdó, kényelmes szék...


Ehhez képest esőben, hóban, +40 és -15 fokban kültéren dolgozni minden, csak nem komfortos. De aki életében dolgozott már kültéren az tudja, hogy ott szó sincs komfortról. Vagy izzadsz a munkavédelmi ruhában vagy megfagysz, átmenet kb. 2 hétig van egy évben.

2019. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Bár én hivatalosan nem az építőiparban dolgozom (IT vállalkozásom van, szóval széken ülős), de saját ház vagy ismerős házának építésében már számtalanszor vettem részt, ebben volt falazás, betonozás, árokásás, bontás, pakolás, malterozás, gépkezelés... szóval úgy rendesen a süreje.

Ezeknek ismeretében azt biztosra mondhatom, hogy ez a fajta meló nem való mindenkinek. a millennial snowflake típusú ember(csökevényeknek) pedig határozottan nem.

2019. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a munkával van a baj, sőt én is szeretek az epitoiparban dolgozni fiatal 25 éves vagyok. Azzal van a baj hogy akik ott vannak elég sok helyen valoban sok az alkoholista,csunyan beszelnek, orditoznak, nem tudnak mirol beszelnj,csak a sz..ex meg az erkolcstelen dolgok. És pláne amikor egy brigad erkezik meg, es mast mem fognak befogadni egyszerre 5en osszefognak, es aki "kulsos" azt oltogatjak.

Jelentkeztem burkolonak egyedul,erre rajtam kivul meg felvettek egy osszeszokott brigadot, mondanom sem mell hogy piszkaltak.

Tehat nem a munkaval van a problema,hanem munkatarsakkal, sok olyan emberrel akik nem tudnak viselkedni,es az hogy nem vagy bejelentve,ha csak nem vagy vallkozo.

2019. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!