Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen iskolai végzettség és...

Milyen iskolai végzettség és milyen szakma kell, hogy valaki űrhajós lehessen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Helyesírás ismerete mindenképpen szükséges.
2010. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vadászgép pilótának kell lenned, tökéletes testi kondícióval, és akkor TALÁN (0.000001 %) kiválasztanak egy űrprogramba, egy hosszú tesztsorozat végén. Onnan pedig még min. 1 éves felkészülés és kemény tréning.
2010. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Első! Mi a bajod a helyesírásával? Annyira kiábrándító manapság ez az oldal. Mindenki jön itt a helyesírással. Nem tudom, miért osztod itt azt észt ahelyett, hogy valami értelmes választ adnál.


Egyébként a Nyíregyházi Főiskolán lehet tanulni pilótának. Esetleg ha nagyon jónak találnak, precízen beszélsz pár nyelven (angol,orosz, japán..) és lehetőséged adódik kitelepedni külföldre, talán lesz esélyed. Egyébként mintha lenne olyan törvény, hogy csak az adott ország állampolgára töltheti be ezt a pozíciót. (viszont ebben nem vagyok 100%-ig biztos.)

2010. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, a helyesírás alkalmazása minimum - mindenhez. Szerinted az nem hasznos tanács, hogy tanuljon meg írni??

Tényleg fura lett mostanában ez az oldal...

2010. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kieg: eredetileg egy t-vel írta a végzettséget, csak már ki van javítva... mégsem volt olyan haszontalan a felvetés...
2010. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést akkor. Én arról már lemaradtam. :)
2010. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!