Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valahol elrontottam az...

Ha valahol elrontottam az interjút, ott mikor próbálkozhatok újra?

Figyelt kérdés

Amikor az interjú volt, rossz fizikai és mentális állapotban voltam, ezért bőven magam alatt teljesítettem, és nem vettek fel.

Őszintén szólva én elég jónak érzem magam annak a munkának az elvégzésére, és szerintem ha egy jobb napomon történik az interjú, akkor talán engem választanak ki.


Mivel az a cég a környéken a legjobb, ezért az ember nem szívesen adja fel, hogy oda bekerüljön. Mit lehet ilyenkor tenni?


Máskor ha nem érzem jól magam, inkább ne menjek el interjúra?



2018. okt. 11. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a félelmem, hogy az interjún a gyenge teljesítményemet lejegyezték, eltárolták, és a későbbiekben amiatt már nem igazán lesz többé esélyem náluk.
2018. okt. 11. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kezeli a cég az adattárolást. Én is így jártam sajnos 2 hónapja. Azt tudom, hogy annál a cégnél félévig tárolják az adataimat, aztán törlik. Lehet majd újra próbálkozok.

Sosem lehet tudni mikor leszel jó vagy rossz passzban, ha egy interjúra felvagy készülve, tudsz magadról mesélni, szakmailag megvannak az infók, akkor érdemes megpróbálni. Például voltam egy cégnél olyan interjún, hogy még előtte a HR-es megnézte nem voltam már náluk, mert akkor nem fogadnak még egyszer.

Ha tudod, érdeklőd meg, vagy jó pár hónap elteltével próbáld meg újra, nem hiszem, hogy emlékezni fognak rád.

2018. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos a GDPR miatt ezt az eltárolást jogszerűen nem tehetik meg. Pedig jó lenne! Én kifejezetten gutaütést kapnék, ha a friss munkavállalóm miután összetörte a 80 millió forintos kamionomat, azt mondaná, hogy bocsi, de aznap éppen szar "fizikai és mentális állapotban voltam".
2018. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel évig szoktak adatot tarolni
2018. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!