Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha havi 350e passziv jovedelme...

Ha havi 350e passziv jovedelmed volna?

Figyelt kérdés
Rengeteg szabadidovel fuszerezve, akkor hogyan probalnal ebbol tobb penzt csinalni?Tegyuk fel, hogy marad havi 100e es nem nyaralasra meg uj bmwre szanod, hanem arra, hogy penzt csinalj belole.
2018. szept. 1. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Marketinget, automatizációt, brandinget és gazdaságtant tanulnék, hogy forgatni tudjam a helyedben, és többet is csináljak belőle.


Ezenkívül fejlődnék a szakmámban, hogy tovább növeljem a saját értékemet a munkaerőpiacon.

2018. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Tanulnék, utaznék, sportolnék, jól érezném magam. Tuti nem mennék be dolgozni.
2018. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Jah, én szeretek dolgozni, nem gondoltam bele, hogy van, aki nem.
2018. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 #2 koszi! a programozas tanulas felmerult,elsosorban szabaduszokent volna jo, nem tudom mennyi lehetoseg van benne.
2018. szept. 1. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lehetőség van benne. Akár szabadúszóként, akár cégeknél homeoffice-ban, vagy akár heti 2-3 bent és egyébként otthoni leosztásban, határ a csillagos ég. Fejlesztőkkel dolgozom, így erre van rálátásom :)
2018. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi! #5
2018. szept. 1. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4 órában dolgoznék valamit. Lehetőleg ami érdekel.

Mellette elkezdenék valami jövedelmezőt tanulni, nem feltétlen suliban, pl. frontend programozást, és aztán KATÁS egyéni vállalkozó lennék minél több profillal.

2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!