Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állandóan stresszelek a...

Állandóan stresszelek a munkahelyen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy pesti multinál vagyok projektkoordinátor 2 éve. 1 éve folyamatosa nagy a nyomás rajtam, mióta több projektet is haza kellett hoznom külföldről. Napi szinten kell 90%-ban angolul és németül kommunikálni, a projekttagok közül mindenki külföldön van, itthonról alig tudnak támogatni a kollégák, nehézkes az információszerzés, viszont nagyok az elvárások. Eddig a feladatomat jól végeztem, de egyre inkább felőröl az állandó stressz, hogy naponta több feladat felmerül a projektekben, amit azonnal meg kell oldani. Én vagyok az az ember aki töredék információval dolgozik, mégis határozott választ várnak tőlem. Sokat túlórázom is, napi átlag 10-11 órát vagyok benn (az 5 kollégám közül én vagyok a legtöbbet, ők időben haza tudnak menni, mert kevesebb projektjük van), amit legalább azért le lehet csúsztatni. De így sokszor nagyon fáradt vagyok este is, nincs erőm mozogni, magamat fejleszteni, viszont van hogy rosszul alszom, mert állandóan jár az agyam a másnapi teendőkön. Mit tudtok javasolni, hogyan lehetne ezen a helyzeten átjutni, a stresszet feloldani, mert így már egész nap be vagyok teljesen feszülve, izzadok, még a lazább napokon is

2018. júl. 23. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

10-es, ezt honnan tudod ilyen biztosan???


Ja, biztos azért, mert szeded. :)


Az ostobaság meg inkább ott kezdődik, aki mindent elhisz a gyógyszergyártóknak.

2018. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Válts.

Közben beszélj a főnököddel, hogy ez neked sok és kihat az életedre, keressetek valami megoldást amivel kicsit könnyíteni lehet a munkaterhen.


DE! Mellette keress, ugyanis kicsi az esélye hogy valami hatásosat tennének belátható időn belül.

Ugyanilyen melót - sőt! - simán találsz.

2018. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
írd le légyszi, hogy mekkora havi nettó fizetésért teszed így tönkre magad
2018. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
340k
2018. júl. 24. 17:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Valts mindenkepp amíg nem keso.Fiatal vagy meg de ha így folytatod 40 evesen idegroncs leszel.Ennyit egy melo nem er meg nincs az a penz amiert az egeszseget kockaztatja az ember.Ha asszisztenst nem tudnak melled adni ossze fogsz roppani.Egeszseged csak egy van s ha azt elvesziti az ember akkor mindenet elvesziti.Munka lehet ezer de egeszseged csak egy! Valts.
2018. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És sajna ez egyre gyakoribb hogy ilyen teher nehezedik a ma munkavállalóira. Vannak akik bírják és még élvezik is talán. Ha te nem bírod úgy érzed nem erre "születtél" akkor tovább keresgélsz majd.
2018. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még ha 500-600 ezerért szenvednél egy pár évet megérteném. Én is beszélek németül illetve angolul is, otthon max nettó 250 ezret akartak adni. Kijöttem Ausztriába havonta félre tudok tenni 500 ezret (ettől többet keresek heti 5 napban) úgy, hogy mellette kapok enni meg szállást és jól élek. Illetve itt van 14 havi fizetés is. Én a helyedben lelépnék keresnék mást, aztán mondanám nekik, hogy 500 ezerért maradok, ha meg nem adják meg akkor csá.
2018. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát, mert tönkremész és akkor nem fogsz tudni dolgozni sem. Nekem tavaly gyomorfekélyem lett magánéleti és munkahelyi okokból, hidd el egy év volt mire kijöttem ebből és azóta az egészség az első. Azóta volt, hogy beléptem egy multiba de láttam egyből azt amit írtál és pofa nélkül kiléptem heteken belül. Persze mindenki lehülyézett mert relatíve jól fizettek, de hidd el az elveszett egészséged senki se adja vissza és egyik cég se lesz hálás, hogy feláldoztad magad értük.
2018. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#11

"honnan tudod ilyen biztosan???"

Igazából nem tudom, mert azt, ami nincs, azt nagyon nehéz bebizonyítani. :D De az ellenkezőjét könnyű, és erre hívta fel a figyelmet 82-ben először egy angol orvos, Dr. Malcolm Lader. Így aztán ez

"mindent elhisz a gyógyszergyártóknak"

sem nyert, hiszen pont az ellenkező oldalnak hittem.

"biztos azért, mert szeded. :)"

Egyébként ettem, hat éve, két hónapig, akkor művelődtem ki, hogy a hosszú távú szedésnél találtak fizikai elváltozásokat, illetve okozott fizikai és mentális problémákat a megvonás.

Csak kíváncsiságból, neked fizikai örömet okozott viszont annak feltételezése, hogy ettem ilyesmit? Akkor szerencsés alkat vagy.

A művelődést ajánlhatom.

2018. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!