Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állandóan stresszelek a...

Állandóan stresszelek a munkahelyen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy pesti multinál vagyok projektkoordinátor 2 éve. 1 éve folyamatosa nagy a nyomás rajtam, mióta több projektet is haza kellett hoznom külföldről. Napi szinten kell 90%-ban angolul és németül kommunikálni, a projekttagok közül mindenki külföldön van, itthonról alig tudnak támogatni a kollégák, nehézkes az információszerzés, viszont nagyok az elvárások. Eddig a feladatomat jól végeztem, de egyre inkább felőröl az állandó stressz, hogy naponta több feladat felmerül a projektekben, amit azonnal meg kell oldani. Én vagyok az az ember aki töredék információval dolgozik, mégis határozott választ várnak tőlem. Sokat túlórázom is, napi átlag 10-11 órát vagyok benn (az 5 kollégám közül én vagyok a legtöbbet, ők időben haza tudnak menni, mert kevesebb projektjük van), amit legalább azért le lehet csúsztatni. De így sokszor nagyon fáradt vagyok este is, nincs erőm mozogni, magamat fejleszteni, viszont van hogy rosszul alszom, mert állandóan jár az agyam a másnapi teendőkön. Mit tudtok javasolni, hogyan lehetne ezen a helyzeten átjutni, a stresszet feloldani, mert így már egész nap be vagyok teljesen feszülve, izzadok, még a lazább napokon is

2018. júl. 23. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vetetsz fel magad mellé egy asszisztenst vagy munkahelyet váltasz.
2018. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Hány éves vagy? Csak kíváncsi vagyok, hogy mikorra jutottál el ilyen szintre. Családod mit szól hozzá, vagy egyedül élsz? Ezek is sokat számítanak.

2018. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
30, barátnőm van. Családom meghallgat, de azon kívül sok mindent nem tudnak csinálni.
2018. júl. 23. 21:06
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Váltanék a helyedben, az egészség az első.
2018. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Húzz el onnan. De hirtelen!

Apjuk fa..át. Azt.

2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!


Az a baj, hogy ha így folytatod, akkor tönkre fogsz menni és a cég még meg sem fogja neked köszönni....


Muszáj lesz váltanod vagy/de előtte mindenképpen jelezd a vezetőség felé, hogy szükséged van egy asszisztensre és ha valóban te dolgozol a legtöbbet, kvázi te viszed hátadon a céget, akkor ha van egy csöpp eszük, meg fogják érteni, ha meg nem, akkor is előbb-utóbb vége lesz ennek, mert nem fogod bírni, lebetegszel és akkor úgyis kirúgnak, vagy raknak a helyedre egy kipihentebb kollégát.


A stressz számod betegség forrása, ne várd meg, amíg mind előjön!


Én első körben szabira mennék vagy betegszabira kimerültség okán, ha nem akarnak könnyíteni a terheiden....


Szerintem egy kis pihenés jót tenne neked!

2018. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Számolj le! Mire 40 leszel, megőrülsz.
2018. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az nyilvánvaló, hogy ez így nem tud hosszú időn át működni. Azért vannak természetes módszerek a stressz oldására, például az autogén tréning, a jóga, bár ezek sosem hoznak látványos és erős eredményt, mint mondjuk egy nyugtató injekció a kémfilmekben. :) Sokan azt hiszik, hogy nem hiszik, hogy hozzáállásukon tudnak változtatni, de megfelelő akarattal (bár tulajdonképpen ez csak a negatív viszonyulás eltüntetése, a magyaros-dacos-kurucos kijelentés, hogy én ilyen vagyok oszt kész) sok minden lehetséges.

Ezekre rá lehet segíteni azzal, hogy egyszer íratsz egy doboz Frontint a körzetivel, és akkor állítod át magadat, de ha nem sikerül, akkor valóban a váltás az egyetlen út, a Frontin tartós szedése nagyon ciki, magában annyira feszültnek lenni, hogy izzadsz, az is. Ezek tönkreteszik az embert.

2018. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Isten ments, hogy mindenféle bogyót szedj és már ilyen fiatalon majd kiköss mondjuk a pszichiátrián, inkább sürgősen keress valami mást ha másként nem megy, de a begyógyszerezés nem megoldás semmire és a végén még függő is leszel a túlterheltség mellé!

2018. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Tudtam, hogy valaki ostobaságokat fog mondani,kár, hogy nem volt kivel fogadni. 30 Frontin még sosem tett senkit sem gallyra.
2018. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!