Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Be lehet csavarodni a monoton...

Be lehet csavarodni a monoton munkától?

Figyelt kérdés

Excelt és a cég online rendszerét használjuk, munkánk adatrögzítésből és ellenőrzésből áll.

Néha kapkodni kell, máskor belefér a lazsálás, Facebook-ozás.


Koncentrálós munka, az adatok ellenőrzése valamennyire mindig benne van, de esetenként vagy 10 adatot kell ellenőrizni ügyfelenként több Excel tábla és online adatbázis alapján - ctrl+f, adatok fejbentartása és nagyfokú koncentráció szükséges ehhez - pl mindent megnéztem?


Agy, logikai készség nem kell, semmi kreativitás é minden nap egyforma.



Munkaidőben agyalás közben minden negatív dolog, gondolat, megoldandó feladat, stressz, gond eszembe jut kínomban. A legjobb, ha beszélgetünk, de nyilván nem mindig dumálunk...

Kell koncentrálni, de ez a félig gépies monotónia nem tereli el a figyelmemet, nem köt le.

A zene engem nem köt le, sőt, általában jobb a csend az ilyen munkákhoz.



A végzettségeim pedig nem annyira piacképesek, próbálok azért állást találni velük és otthon angolozok jelenleg.


2018. jún. 25. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Be lehet csavarodni. Végeztem fizikai és szellemi területen is monoton munkát és pár hónap után mindkettőnél éreztem az elbutulás, beszűkülés jeleit. Megfelelő hobbi után kellett nézni, amivel ki tud kapcsolódni az ember, hogy ha már munkaidőben pusztul az ember agya, legalább otthon ne a munkából hozott megoldandó feladatokon agyaljon.
2018. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálam inkább fordítva van, reggel már a munkahelyen gondolom végig, mi is az aktuális feladat, annyira nem gondolok rá otthon.

A munkahelyen meg jár a fejem az aktuális 4-5 stresszforráson, megoldandó feladaton, nyomorúságon.

2018. jún. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!