Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szabaduljak meg egy...

Hogyan szabaduljak meg egy olyan munkától, amit utálok?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, és árufeltöltőként dolgozok. Nagyon utálóm. Nehéz minden, éjszakáig vagyok, tehát nem látom a napot egész nap és nagyon rossz ott. Megharmadolja a nyári szünetemet. Nem olyan könnyű lemondani, mert a szüleim erőltetik rám, és nem engedik lemondani, ha meg valahogy sikerülne lemondanom, annak súlyos következményei lennének, kérlek segítsetek, nem bírom már :( S.O.S

2016. júl. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mikor hagynád abba ha a suli kezdésre kell majd már készülnöd ??? Nincs már sok hátra, július közepét írjuk lassan . Keress mellette valami mást, fagyi árulás, strandon belépőjegy szedés, nem igaz, hogy a diák munka közvetítő nem tudna ajánlani valami nappali elfoglaltságot. Keress, érdeklődj aztán váltsál .
2016. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Súlyos következményeiii, de jó pofák a szüleid, hallod ... Ha az előbbiekben az általam felsorolt nappali és könnyebb melókkal ugyanannyi az órabéred akkor mi a probléma ? xD
2016. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

"Nagyon utálóm. Nehéz minden, éjszakáig vagyok, ..."


Hány órát dolgozol egy nap? Meddig van az az éjszakáig, azaz pontosan mettől meddig dolgozol?

Diákszövetkezeten keresztül vagy csak úgy? Van munkaszerződésed?

2016. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel 18 év alatt nem lehet este 22 után dolgozni, ezért max 22-ig dolgozhat
2016. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen diákszövetkezeten keresztül dolgozok és du 2-től 9-ig dolgozok. Kereshetnék más munkát, de nem vesznek fel máshová, mert mindenhol tele vannak diákkal a városban. Ja és Pestre kell járnom, ami innen 1 órányira van, azért érek haza éjszaka.
2016. júl. 5. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd magad délelőttös műszakba .
2016. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4,6


tudom, hogy csak 22-ig dolgozhat - ezért kérdeztem rá, mit jelent az, hogy éjszakáig? Ugyanis ha tényleg későig dolgozott volna, akkor lehetne erre hivatkozni - de kiderült, nem így van.

Oké, megoldás lehet, ha délelőttre kéri magát, de akkor meg az lesz a problémája, hogy korán kell kelni.


Kérdező, tudom, hogy ez nem vigasztal, de felnőttek is utaznak simán 1 órát Pesten belül a munkahelyükre - pl Csepelről a VI-ker-be 8így jár egy ismerősöm.


Nos, nem tudom, mi az, hogy megharmadolja a szünetedet, DE!

1. - a legtöbb szakközépiskolásnak a 11. évfolyamban 4 hét szakmai gyakorlata van - tavaly még nem is nagyon kaptak érte pénzt, ídén, ha minden igaz, bruttó 20 ezer ft-ot a majdnem 1 hónapra - ennél Te biztosan jobban keresel.


2. - 7 órát dolgozol, amibe azért nem kell belepusztulni

3. - a gyerekem is volt árufeltöltő - simán túlélte :-)


Ja, közben kikalkuláltam, gondolom max 1 hónapig dolgozol, ha harmadolja a szünetedet.

2016. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!