Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaszerződéshez szükséges...

Munkaszerződéshez szükséges adatok e-mailben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 héten belül kezdek majd az új munkahelyemen. És mikor felhívtak, hogy engem vettek fel, akkor azt mondták, hogy e-mailben küldenek nekem egy nyomtatványt, amit vissza kell küldenem kitöltve. Azt mondták, hogy ahhoz kell, hogy kezdés előtt be legyek jelentve. Annyit mondtak, hogy az adataim kellenek taj számom, számlaszám stb....

Megkaptam az emailt, viszont nem tudom kitölteni az adatlapot. Mármint nem mondták ki kell nyomtatnom és hogy postán küldjem vissza meg ilyenek. De nem tudom beírni az adataimat!

Ti töltöttetek már ki ilyen formában adatlapot? Hogy töltöttétek ki?

Köszönöm előre is!


2018. máj. 14. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom, PDF fájl. Kinyomtatod, kitöltöd, beszkenneled, emailben csatolva elküldöd.
2018. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Hat akkor az lesz. Viszont ez egy munkaszerzodes melleklet nyomtatvany. Csak nem szivesen irnam ala. Mert van rajta olyan is amit a munkaltato tolt ki.....es igy hianyosan nem szeretnem alairni.
2018. máj. 14. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!