Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tippek, ötletek vannak,...

Milyen tippek, ötletek vannak, hogy kevésbé szenvedősen teljen az irodai munka?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton vagyok, a szakmai részt így nyilván nem bízzák rám (könyvvizsgálat), de eddig azért adtak változatosabb feladatokat, excelben dolgoztam, leveleket bontottam, pecsételtem, könyvelést ellenőriztem vagy akár mappákat pakolásztam stb... Most viszont kaptam két polcnyi teli mappát, hogy szkenneljek be mindent, ami bennük van... Ezt csinálom egész nap és nagyon monoton. Kiszedem a kapcsot, berakom a gépbe, kiveszem, újra összekapcsozom... Néha úgy érzem, mèg valami mezőgazdasági munkát vagy szemétszedést is szívesebben csinálnék, de hát tudom, hogy az aljáról kell kezdeni, csak jó lenne valami tipp, hogy elviselhetőbb legyen. :)

Köszi,

22L


2018. ápr. 23. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hallgass zenét közben, amíg húzza be a lapokat a gép, nyugodtan tudsz valószínű netezni is.
2018. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak úgy berakni, hanem egyesével rá kell fektetnem a gépre és rácsukni a fedelet, mert ezek nem is A4-es lapok, hanem kisebb méretű számlák vagy csekkek, amiket begyűrne a gép...:/
2018. ápr. 23. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz csúnya részegen
2018. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Javaslom egyik nap munka után este nézd meg a Karatekölyök című filmet, és figyeld meg, hogy mivel kezdődik az első pár hétben az ifjú padawan kiképzése.


Unalmasnak unalmas nyilván, de valahol el kell kezdeni, és az önéletrajzodban jól fog mutatni. Vigasztaljon a tudat, hogy nem jársz úgy, mint egy csomó diplomás, hogy kikerülnek a nagybetűs életbe diplomával 0 munkatapasztalattal, és a kutyának nem kellenek.


Jó alkalom, hogy fejleszd a monotóniatűrő képességed, kis alázatot tanulj, és el tudj gondolkodni a dolgokon. Valamint közben azért igyekezz figyelni is, ki mit csinál, ki kivel van jóban, ha ott akarsz maradni állandó dolgozóként, akkor ezek az infók aranyat érnek.

2018. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Hallgass zenét/hangos könyvet/tételeket az államvizsgára!
2018. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
75%
Vagy fél fülessel hallgass rádiót.
2018. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!