Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadtam az önéletrajzom 2...

Beadtam az önéletrajzom 2 helyre, pechemre mindkettőre felvettek, de nem tudok dönteni. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A verzió:

Napi 8óra munka szombat fél nap kell bent lenni, vasárnap szabad. Határozatlan a szerződés és nem csak egy dolgot kell csinálni.


B verzió:

napi 10óra, akár a teljes hétvége is. Több a pénz mint A-nal, és az előrelépési lehetőség is. Fél éves szerződés, ha meg vannak elégedve újabb fél év, mejd egy évesek. Tehát soha nem lesz határozatlan. Viszont vannak olyan pályázatok, amivel lakáshoz lehet jutni általzk mert ugye határozott munkaviszonyra egyik bank sem ad hitelt. A másik, amit nem tudok, ha terhes leszek és lejár a szerződésem, akkor megtehetik, hogy nem hosszabbítják meg, vagy automatikusan meg kell ilyenkor?


Engem igazából a határozott szerződés riaszt. Ha van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, légyszi írjon, ill a véleményetekre is kiváncsi lennék, hogy Ti melyiket választanátok. A munka 80%ban ugyanaz mindkettőnél.


2008. okt. 29. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Mivel még nincs családod, de akarsz, így én inkább az első verziót választanám.

Határozott idejű szerződésnél, ha az összes megkötött szerződésetek ideje meghaladja az 5 évet, akkor határozatlan idejű lesz a szerződés. Tehát annál a cégnél szerintem maximum 5 éved lehetne, és viszlát.

2008. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
93%
Mindenképpen az "A" variáció tűnik kiszámíthatónak, biztosabbnak munkaügyi, munkajogi szempontból is!
2008. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!