Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanád?...

Melyik munkát választanád? Ami boldoggá tesz, vagy ami gazdagabbá?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom egy helyen, ami nem a végzettségemnek megfelelő (közgazdász vagyok), nem fizet sokat, de nagyon szeretem (egyelőre nem vagyok bejelentve, elég kétséges, hogy felvesznek), de szüleim állandóan unszolnak, hogy keresgéljek, és jelentkezzek valami "normálisabb" munkahelyre, ami biztos és valószínűbb, hogy többet fizet, mint ez! Az a "gondom", hogy annyira megszerettem ezt, hogy az minden vágyam, hogy felvegyenek, mert mindennap úgy kelek fel, hogy "Jaj de jó, megint munka!" :) (Ez is irodai munka, de egy érettségivel is simán lehetne csinálni én meg tavaly végeztem egyetemen)
2010. jún. 7. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amit szeretsz csinálni.

Ugyanis azt szívesen fogod csinálni, érdekel, képezed magad, lesznek ötleteid és ha nem is azonnal, de kinőheted magad benne és jó sok pénzt is kereshetsz.

De ha csak a pénzre hajtasz és utálod a munkádat, akkor egy idő után jö más, aki többet tud, szenvedélyesebb és lelkesebb.

Nem mellesleg ez utóbbi a tuti recept arra, hogyan válj megkeseredett, mókuskerékben robotoló, sosem eleget kereső alkalmazottá.

2010. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
halgass a szivedrexD hihetetlen de ez kell XD
2010. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!