Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 2Fiskola vagy Ffiskola...

A 2Fiskola vagy Ffiskola mennyire megbízható, ha munkalehetőségről van szó? (telefonos tájékoztató) jutalékos vajon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 20:08
 1/6 anonim válasza:

Én dolgoztam a 2F-nek. Hát k.pják be!!!!! Hostessként. Az volt a lényeg, hogy áruházban kellett olyan embereket keresni akik akarnak angolul tanulni. Úgy indult, hogy meg volt a fix bér, hogy elvileg mennyit kapunk...aztán ha több embert sikerül befűzni, akkor meg még több. Aztán valahogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy kellett volna....nem tudtunk sok telefonszámot szerezni....mert az emberek nem akartak angolul tanulni, vagy nem akartak teló számot adni (hogy ne zaklassák őket), vagy csak épp siettek. A lényeg, hogy nem kaptuk meg a pénzt amit igértek, csak egy részét. Őnhibánkon kívüli dolgok miatt. Az utolsó hétről még mindig tartoznak nekünk kb. 3000 ft-tal Ok, nem nagy összeg de a mi pénzünk. Ja és ez 2008 karácsonyakor volt.....szal már nem valószínű, hogy megkapom.

ha telefonosként fogsz dolgozni, valószínűleg te is azután kapsz majd pénzt, hogy hány embert fűztél be. És hidd el az emberek nem akarnak 300 ezer forintos angol tanfolyamra járni. Mert ennyibe kerül!!!!!!!!

Azért ha elvállalod sok sikert!!!!

2010. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezeknek minden téren piszkosul rossz hírük van
2010. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20:28 köszi a részletes beszámolót.

Akkor ezek szerint nem igazán éri meg. Bevallom részmunkaidő, vagy rendes, de ha potom összegekért kell dolgozni nem éri meg főleg ha az ember a város vonzáskörzetében lakik, és a bérlet 12ezer forint. Azért is kérdeztem meg, hátha valaki elmondja a tapasztalatait, általában az alapján döntök, hogy egy-egy cég mennyire jó vagy rosszhírű. Nem szeretném, hogy még véletlenül is kihasználjanak, főleg mivel Start-kártyás is vagyok.

Köszi a bíztatást, de ha ez a meló tényleg ilyen, és kis összeget is adnak, és nem is adják meg a pénzt... hát nagyon nagyon rossz húzás.

Köszi hogy leírtad.

2010. jún. 7. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:
20:39 értelek, köszi
2010. jún. 7. 21:23
 5/6 anonim válasza:
Ha 2F vagy ff vagy iff, akkor meg akarna lopni!
2011. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha telefonos munkára jelentkezel, akkor az a lényeg, hogy embereket kell rávenned egy szar lehetőségre és azt kell mondanod, hogy milyen jó és fél milliókkal átverni szegény embereket!
2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!