Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nőnek megéri rendörnek...

Egy nőnek megéri rendörnek menni? Milyen lehetőségei van egy rendőrnőnek?

Figyelt kérdés
17L
2018. febr. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem , csak akkor ha tisztit végzel vagy főiskolát jogit , vonulós járőrként hasztalanok vagytok . Normál rendőr szakközéppel közlekedés rendészeti szakon még el lehet lenni , de inkább tanulj képezd megad . Amennyiben ez a terv senki ne tudja mit tanulsz hol vagy , ebből neked lenne hátrányod .
2018. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uaz mint egy ferfinak/nek. Nok is kellenek mert pl not csak no vizsgalhat at meg ilyenek. Sok ferfi nem akar kimenni veled jarorbe mert duplan kell vigyazni magara de ez ilyen. Nem szerethrt mindenki mindenkit.
2018. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Rossz a kérdés.

Ugyanannyi joga van egy rendőrnőnek, mint egy férfi rendőrnek. Elővezethet, bilincselhet, tehát jogkörük megegyező.Ahogyan a második választadó is megírta, nőt,csak nő motozhat.

Hogyha ez a vágyad, akkor igen, menj ennek.

De én is ajánlom a NKE -t végezd el.

Irodai munkát lenne ajánlatos végezned. Rendőri képzésen túl, mehetsz pénzügyőr-nyomozó, vagy esetleg alezredes, ha jogi egyetemet végeztél.

2018. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Meg jo, hogy nem egyetem utan egybol vezerornagy lesz. :D ez az alezredes ez hogy jott a kepbe? Eleg sok ido egywtem utan is eljutni oda, ha nem kapsz vmi olyan beosztast.
2018. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

3.válaszadó vagyok.

4.-nek szól:

Nem vagyunk egy szinten. Ügyvédjelölt vagyok.

Kérdőre teszed a tudásom?

Tanulj meg helyesen írni!

Az lehet alezredes, aki rendőr, rendőrtiszthelyettesi iskolát végzett, (Miskolc), és Rendőrtiszti Főiskolát végzett. Ajánlom, hogy ne kötözködj!

2018. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Parancs, ertettem alez urasag. :D
2018. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!