Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön milyen lehetőségei...

Külföldön milyen lehetőségei vannak egy grafikusnak?

Figyelt kérdés

Olyan képzettséget keresek amit itthon oktatóvideókból eltudok sajátítani. Először automatikusan a programozás jutott az eszembe, de 5 nap utánajárás és könyvek végigolvasása után arra jutottam egyszerűen nincs hozzá affinitásom. Igazán sosem ment a matek és, ha az ember hosszútávon ezzel szeretne foglalkozni akkor ellengethetetlen hozzá, legalábbis az összetett gondolkodás amit megkíván a magasabb matematika.


Másik ötletem a grafikus vagy webdesigner. Grafikus programokból pl. Photoshop vagy Illustrator pedig van egy kis tapasztalatom is, mert jártam kiadványszerkesztő képzésre 1,5 évet igaz végül nem fejeztem be, mert nem lett volna értelme, ennek 1,5-2 éve. Magyarországon tudom, hogy nem fizetik meg a grafikusokat és mellette egy sor olyan skillt elvárnak tőlük amikhez igazán sok közük nincs. Viszont külföldön lehet más, ezért érdekelne, hogy érdemes-e kitanulni és megpróbálni? Vagy valami javaslat?



2017. júl. 30. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!