Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségei vannak...

Milyen lehetőségei vannak annak, akinek munkát kell valtania hamarosan, de nem a végzetségének megfelelően szeretne elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakmája válogatja. Agysebész nem lehetsz informatikai végzettséggel. Fordítva lehet, ha értesz hozzá.
2016. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
betanított munka
2016. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agysebész szeretnél lenni szemétszállító helyett vagy barkóbázzunk tovább?
2016. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Call center. Ugyis szeretsz beszelni.
2016. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban betanított munkát kell keresni. Nagyon sok helyen úgy is felveszek egy embert olyan munkára amihez előny valamilyen szakképzés, de betanítási alapon már el lehet boldogulni. Én munkahelyemre autószerelőként karbantartónak kerültem, mert lényegében hegeszteni tudok, villáskulcsot nem kell bemutatni, műszaki ismeretem, és érzékem van, a többit meg ott nekem 1 hónap alatt elmagyarázták és külön cégen beüli oktatást kaptam. Igaz hogy autószerelőként nem erre a munkára vártam, de itt több lehetőséget ígértek, jobb bérezést, igaz hogy néha hétvégén is bent kell lenni, de jóval rugalmasabb, megszakadni sem kell, ha meg határidős munkát kapunk ha nekünk műszak elején kiadják hogy délelőtt 10 órára végezzünk egy szivattyú cserével mert kell a gyártáshoz akkor bent a nagyfőnököknek általában csak délbe jut eszükbe hogy át kell venni a munkát, hiába szólunk nekik hogy megvagyunk és aláírják a papírt hogy átvették általában órákkal később jut eszükbe felhívni minket hogy átvették és elkezdik a próbát, mert az a része már nem a mi dolgunk. Lényegében nem kell összetörjem magam.


Mellette persze foglalkozok autókkal is azért, meg a munkahelyemen néha rám bíznak egy öregebb céges autót hogy cseréljek olajat, meg vezérlést, meg olyan munkákat amihez nem kellenek spéci műszerek.

2016. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit szeretnétek tudni? :D Lényeg le van írva a kérdésben, s érdekes pl. #5 meg is értette. S nem, természetesen nem agysebész szeretnék lenni, de ezt józan paraszti ésszel kitalálhattátok volna, ja hogy ment is, csak végre volt valami, ami amibe bele köthettetek. :)
2016. nov. 14. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz valamilyen féléves középfokú képzésre (ha ki tudod fizetni). Hosszútávon jobb választás mint a betanított munka.
2016. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!