Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz munkát találni...

Mennyire nehéz munkát találni érettségivel?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok, és érettségim van. Anyáék nem engedig h a főikolát folytassam mivel szerintük hülye vagyok hozzá (3-4es jegyeim vannak informatika szakon).

Így el kell mennem dolgozni .

ECDL vizsgám van, számítógépekhez értek. Jogosítvány + angol nyelvtudás.

Milyen munkát érdemes keresnem? Ha kell pestre is tudok költözi


2010. jún. 7. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg 21 éves fejeddel már rég elengedhetnéd 'anya' szoknyáját, mert marhára nem jó irányba terelget, és ezt nem csak én látom itt a kommentelők között..


Gondolkodj el ezen..

2010. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked mi vár rád nagyjából ha otthagyod a fősulit..


Találsz valamilyen munkát...


Eldöcög a szekér úgy 28-30 éves korodig..


Érettségid marad, a tudásod közben elavul, elszalad melletted a jelen..


Ott leszel 30 évesen és még mindíg csak netto 80-90 et keresel ha szerencséd van 120 at na bumm neki.


Tegyük fel nem jön a szőke herceg fehér lovon

(mert ilyen anyós nagy eséllyel abortája akárhányszor is jönne)


Anyádéknak hazaadod a lóvéd felét mert előbb utóbb el fogják várni, és közben még mindig otthon dekkolsz 30 évesen..


Szerinted mi vár rád utánna?


Függhetsz a zsarnok anyádék jóindulatától, mert olyan munkát sosem fogsz kapni egy sima érettségivel amiből annyi pénzt kereshetnél, hogy külön lakásba költözz és elkezdj feltörni..


Aztán majd 30 évesen akarod újrakezdeni az egészet mint én??


NE kövesd el ezt a hibát!! YNelvvizsgázz, diplomázz, hajts a papírokra mert most van itt az ideje ennek számodra!!!


Hidd el egy komoly Phd-s vagy doktori állás kezdő fizetése akár a 3-400 ezer forintot is meghaladja, ami aztán 2 év múlva millión felül van!!

És ezt semmi mással nem tudod elérni csak ha tanulsz!!

2010. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!