Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 31 évesen elkezdeni kamionozni...

31 évesen elkezdeni kamionozni mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

technikusként 200 körül keresek éjszakai műszakokkal.

ilyen öregen van lehetőség elkezdeni vezetni?


2018. jan. 9. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem kor kérdése. ez egy életmód, ami valakinek működik, valakinek nem.

beleszokni bele lehet, csak ugye ha az ember rossz szájízzel csinálja, kb. csak a pénz miatt, akkor elég könnyen felörlődik lelkileg...

2018. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg 50 felettit ismerek akik nem rég kezdték a szakmát. Van aki bírja van aki nem. Szóval ezt neked kell tudni, de nem egy egyszerű szakma, sokan csak a pénzt látják benne meg láttak pár videót youtubon és elhiszik hogy ez egy baromi jó szakma...
2018. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénz miatt ne is kezdj bele, mert sokat fogsz sírni!

Bwállsz a parkolóba, és kapásból meg lehet mondani ki az, aki a pénz miatt csinálja.

Amúgy 28 évesen tettem le a jogosítvanyt jelenleg belföldön dolgozok. Ha szereted jó, ha kényszer akkor szenvedni fogsz.

2018. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen váltottam a fogtechnikáról az üzleti életre, és megérte. Szerintem ez nem korfüggő, van aki még idősebben vált munkát mert már nem bírja. Amikor fogtechnikus voltam szinte minden nap 9 től hajnalig dolgoztam, és piszok jól kerestem de az nem élet, mellette pedig elkezdtem egy új lehetőséget a párommal, és megérte, most én osztom be az időmet és közel annyit megkeresek mint fogtechnikusként. Féltem váltani egyszer a pénz miatt, másodszor pedig olyan munkára váltottam amit azt hittem mindenki gyűlöl, ezzel szemben akárkivel beszéltem vagy kerestem fel mindenki jól fogadott, rendelt terméket vagy csatlakozott az üzleti csapatomhoz. Persze kapok nemeket is, és megalázást, de azok olyan emberek is, ő egész nap gürcöl én meg legutóbb a szaunában tárgyaltam valakivel. Hidd el ha úgy érzed megéri váltani! De ne a pénz miatt tedd, hanem magad miatt. Ha úgy érzed kell a változás tedd meg, és ne keress kifogásokat, korodat, munkakort pénz stb. csak tedd meg!
2018. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!