Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltató nem ad bérlapot...

Munkáltató nem ad bérlapot senkinek fél éve mi lehet a háttérben? Mert elkészülnek a bérlapok ezt tudom

Figyelt kérdés

Mi magyarázat lehet arra hogy adott helyen adtak régebben bérlapot bár a személyzetis egy lusta dög volt 10x kellett neki szólni mire megmozdult de kiadta végül.

Június óta azonban senki se kap, hiába kérik akárhányszor nem kapunk. Biztos hogy nem a személyzetis a ludas mert lusta de azért ilyen nem volt. Kategorikusan elutasítják nem adnak és kész.

Ugyanakkor nem írom le honnan tudom de tudom hogy minden bérlap elkészül és mappába kerül. De ki nem adják senkinek.


Erre magyarázat? Mert ha el se készülne azt érteném (sanszosan fekekemeló) de így nem értem.


2018. jan. 9. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fizetnek utánatok járulékokat?

Nem is dolgoztok ott hivatalosan?

2018. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem jelentenek be.

vagy nem annyira, mint hiszitek.

2018. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem kaptok bérpapírt? A munkáltató köteles elszámolni minden egyes óráddal..köteles a szabadságodat feltüntetni amit a bérpapírod igazol...egyáltalán ha bármi panaszod van (pl:kevesebb fizetést kapsz) akkor mi alapján mész utána? Ezt miért hagyod? Menj fel a Vezetőséghez és verd ki a balhét hiszen lehet hogy be sem vagy jelentve vagy ahogy írták előttem lehet hogy nem annyiban vagy bejelentve...és majd a nav jól megbüntet...járj utána a dolgoknak..en ilyen helyen biztos nem dolgoznék..
2018. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi troll akcióban.
2018. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Menj fel a Vezetőséghez és verd ki a balhét hiszen lehet hogy be sem vagy jelentve vagy ahogy írták előttem lehet hogy nem annyiban vagy bejelentve.."


Na és ha kiderül hogy simli van mögötte akkor vajon mit érthetek el asztalveréssel? A főnök be fogja ismerni hogy csal? És után ad majd papírt?

Vagy inkább kirúg elhajt engem a francba?

2018. jan. 9. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi sem, hogy mi lehet az oka...
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!