Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek kell ebayen import...

Minek kell ebayen import chargest fizetni? Nem lehet valahogy nem kifizetni?

Figyelt kérdés
Rendelnek kamerat ebayrol és egy auctiot már meg is nyertem de kiderült hogy nem csak a termékért és a szállításért kell fizetni hanem még valami import chargesert is. Ezért miután én nyertem az aukciót nem tudtam kifizetni az embernek a pénzt mert nem volt elengedo a számlámon. Muszáj ezt kifizetni? És még is mi ez?
2017. dec. 29. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt leginkább azért kérdezem mert csak 124 ezer forintom van és 400 dollárért vennék valamit plusz 38 dollár a szállítás deeee majdnem 200 dollár ez az import charges. Én ezt nem tudom kifizetni. Számomra ez elég sok.
2017. dec. 29. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vám + ÁFA + ezeknek a kezeléséért felszámított díj.
2017. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos érték felett, hanem EU-ból jön az áru, vámot kell fizetni.
2017. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, meg persze ÁFA is van.
2017. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudod kikerülni ha az EU-ból rendelsz.
2017. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!