Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság milyen önfejlesztésbe...

Manapság milyen önfejlesztésbe érdemes invesztálni?

Figyelt kérdés

Néhány gondolatra, tapasztalatra lennék kíváncsi, hogy ki mibe fektetett energiát/időt/pénz. A kérdésben most konkrétan a "megfoghatóbb" dolgokra lennék kíváncsi (tehát nem lelki-, ön- vagy a szemléletfejlesztésre gondolok).


A saját tapasztalatokat szívesen olvasom, viszont nincs konkrét szakmához köthető elgondolásom. Igazából a nullából építkezést veszem alapul. Amiről a válaszokban külön nem szeretnék olvasni az a jogosítvány és a nyelvvizsga; minden más képzés, tanfolyam, önfejlesztés, ..., jöhet.


A személyesebb, hosszabb válaszoknak is örülök!


(Az én képesítésemről azért nem írok, mert nem konkrétan magam miatt írtam ki a kérdést, hanem általános véleménygyűjtés miatt, úgyhogy a személyes vonatkozásra légyszi ne kérdezzetek vissza, mert az jelen esetben nem számít.)


Köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 5. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság milyen önfejlesztésbe érdemes invesztálni?"


"tehát nem lelki-, ön- vagy a szemléletfejlesztésre gondolok"


Most akkor mivan?


Egyébként meg akkor fogd meg ezt: tanulj meg Java-ban programozni és járj gyúrni, ennél kifizetődőbb dolog nincsen.

2017. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az eleje lehet kicsit félreérthető. Arra gondoltam, amit végül is értettél is, hogy nem konkrétan a "gondolkodásmód/világkép/önkép fejlesztése" miatt írtam ki a kérdést. Amit írtál az tökéletes válasz, tehát szerinted Java programozás és edzés. Köszi!
2017. nov. 5. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg IFRS / US GAAP? Közgazdász vagyok, nálam ez szakmai ártalom. :D Azt hittem, hogy hiányszakmát tettem le, erre sehol (sincs) hirdetve. Ilyen értelemben, valóban hiányszakma. :D
2017. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóipari szakmunka külföldön képesítéssel, de 0-ról mosogatásról indulva, szakmai tapasztalat szerzés céllal, mellette affinitás terület és településfejlesztés, vállalkozásfejlesztés itthon levelezőn főiskola, majd szakdolgozatra egyedi tapasztalati úton létrehozott vidékfejlesztési projektterv, a szakdolgozat után annak megvalósítása önfoglalkoztatóként ( vállalkozóként) .Nincs kezdő diplomás elhelyezkedési problémám, nyugat európai kereset bármikor biztosított, mellette szakmai fejlődés és kredit rendszerű továbbképzés is biztosított 4 szakterületen is, mert van rá pénz, idő, stb. a tevékenységre, meg reális igényű fizetőképes keresleti igény.
2017. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!