Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahelyen ilyen dokumen...

Első munkahelyen ilyen dokumentumot kérnek. Hol tudok ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
Kérnek egy "bírósági végzéssel meghatározott tartási kötelezettség" nyilatkozatot.
2017. okt. 11. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem csak annak van, aki már dolgozott. Kilépéskor adják.
2017. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Menj be egy bíróságra és mondjad az első szembejövő bírónak, hogy azonnal adjon ki magából egy ilyen végzést :P
2017. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

A rendes válasz pedig természetesen az, hogy értelmezni kéne, hogy mit kérnek.


Mit kérnek?

Egy nyilatkozatot.

Tőled.


Úgy tudod beszerezni, hogy bemész egy papír írószer boltba és veszel egy darab papírt meg egy tollat...

2017. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első munkahelyes dolgozónak ilyen nincs.

Nálunk ilyenkor ez ment:


NYILATKOZAT


Alulírott X. Y. (neved, személyes adataid) büntetőjogi felelősségem tudatában nyilatkozom, hogy munkabérből, egyéb járandóságból levonandó tartási kötelezettségem, egyéb tartozásom nincs.


Dátum, és a dolgozó aláírása.


Ezt akkor is megtettük, ha már volt előttünk másik munkahelye, de nem adta le az igazolást a bérből levonandó tartozásáról, vagy éppen a NEMLEGES igazolást.

A munkáltató innentől kezdve védve van.


Ilyenekért sem kellett volna bevonni a régi munkakönyveket, mert ott láttad, hogy első munkahelyes, vagy sem.

Én az első munkahelyestől ilyet soha nem kértem, mert abszurd lett volna. :)


Tehát toll és egy kockás papír, aztán írhatod. :)

2017. okt. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!