Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha választhatnátok végzettsége...

Ha választhatnátok végzettséget vagy állást akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8: És szerinted akkor is lett volna lehetőséged ezt választani, és ezt tanulni, ha mondjuk a családi háttered miatt már 18 éves korodtól dolgoznod kellett volna, hogy segíts a családodnak?
2017. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es, igen. Akkor elvégeztem volna estin a sulit.
2017. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Író, lakberendező vagy webes meló (home office).
2017. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fodor István Ferenc válasza:
Nem biztos, hogy jól választanál. Én sosem akartam népművelő lenni. Az lettem. Sosem akartam polgármester lenni. Az is lettem. Ezek szerint biztos alkalmas voltam rá. Néha mások döntenek az ember helyett, de ha újra csinálnám is hagynám magam sodortani másokkal.
2017. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vazul65 ***** válasza:

11-es, nekem dolgoznom kellett fiatalon hogy segítsem a családom. Mellette maszekoltam, túlóráztam hogy tanulhassak levelezőn. Meg lehet csinálni de szerintem nem érdemes, gyilkos kombó ez így. Anyagilag megérte, máshogyan nem (se nő, se szórakozás, csak evés-alvás-meló-suli-meló évekig).


Ha ma választhatnék akkor fogászattal kapcsolatos lenne. Ha azt nem lehetne akkor IT, DBA. De kamionozni is jó lehet fiatalon, és jobban fizet mint egy junior IT pozi :)

2017. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha újrakezdhetném, védőnő vagy ápoló/nővér lennék újszülött osztályon. Sose gondoltam, hogy ez majd eszeme jut, de a gyerek óta így érzek. Teljesen rá lehet függeni ezekre a kicsi lábakra meg kezekre :) Ja és külföldi kórházban szültem, emiatt is megváltozott a véleményem az egészségügyről. Nem feltétlenül kell mindennek rohadnia egy ilyen intézményben sem.
2017. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!