Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék jelentkezni nyári...

Hol tudnék jelentkezni nyári diákmunkára budapesti Tescoba? 15/F

Figyelt kérdés
(pl. pesterzsébeti). Vagy esetleg Mcdonald's-ba...
2010. máj. 28. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
a budapesti Tescoban, avagy McDonald's-ban... ?
2010. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy diákszövetkezethez, regisztrálj, mondd meg hogy ilyesmi melókat vállalnál, majd kötnek veled egy szerződést, és hívnak ha éppen van hely vhol, de azt is megmondhatod hogy téged csak az x helyeken lévő tesco-k érdekelnek.
2010. máj. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bemész a helyi Tescoba és megkérdezed ott valakitől. Általában a diákokat hamarabb fölveszik az ilyen helyekre mint pl.egy sima munkanélkülit,sajnos. Azért sok sikert! Menj csak be és tölts ki egy jelentkezési lapot!
2010. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 16 év felett lehet diákmunkára kiközvetíteni.
2010. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tesco magától nem vesz fel diákokat, csak diákszövetkezeten keresztül. Tudom, mert Tesco a munkahelyem. Volt egy srác, ő is mondta, hogy 16 éven felülieket közvetítenek csak.
2010. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Uhhh,én dolgoztam Tescoban a Pannonwork-ön keresztül bekerültem pénztárba,de elég elvetemült munka.Szerintem is 16fölött vesznek fel raktárba is.
2010. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!