Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy/hol kell jelentkezni a...

Hogy/hol kell jelentkezni a Tesco-ba diákmunkára? (Borsod)

Figyelt kérdés

Menjek be a Tescoba vagy esetleg valami iskolaszövetkezetnél? Ha igen melyiknél? Kazincbarcika érdekelne leginkább vagy Miskolc. Tudtok segíteni?

18L


2011. jan. 25. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
menj be a tescoba nyugodtan, és ott érdeklödj az ügyfélszolgálatnál. biztos tudnak segíteni.
2011. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már most érdemes intézkednem? Mert én csak nyáron tudok majd dolgozni, ha befejeztem a sulit.(júni közepe)
2011. jan. 25. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

mind-diákosok vannak jelenleg csak a teszkóban, a mind-diákba menj be,onnan küldik a diákokat

(nagy ritkán meló-diáktól és fürge-diáktól is kérnek diákot,de elnyésző)


bemehetsz már most is,de áprolis-májusban menj be újra,addig 6x elhagyják a neved és telószámod...

2011. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég ha személyesen bemegyek a tesco-ba? Miket vigyek magammal? Önéletrajz? Adókártya? Iskolalátogatási?

Árufeltöltés, csomagolás, matricázás érdekelne.

Várom még a további válaszokat, tanácsokat! :)

köszönöm az eddigieket!!! :)

2011. jan. 25. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj az ilyen iskolaszövetkezetekkel, hogy olyanok, mint a munkaerő kölcsönzök -közvetitök, fejvadászok.. szerintem még mindig jobb, ha bemész magad a tescoba, es te intézed. szerintem kapsz egy adat felvételi lapot, kitöltöd, és értesítenek, ha lesz neked valo melo, vagy ha a tesco szerzödést kötött vmelyik szövetkezettel, akkor storno. oda kell bemenned, és általuk kerülsz be a tescoba.
2011. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de ha leirom normálisan hogy hova menj,mit nem értessz?

mind-diáknak van velük szerződése.pont


a teszkó nem vesz fel diákot,ő a szövetkezettől kéri a diákokat

Miskolc,nagyteszkó,fix infó,másik szövetkezetnek nemrégig vezetője voltam

ha teszkóhoz ragaszkodsz akkor mind-diák

cimük neten fennvan


iskolalátogatási/érvényes diák,orvosi igazolás arról hogy nem vagy fertőző beteg (ingyen adj a doki),érvényes tüdőszűrő (semmelweis korház,7-19ig vannak a tüdőszűrőm,ingyen van,2 hét mig kész),adószám,tajszám,bankszámlaszám (anyukádé is jó ha nincs saját),személyigazolványszám

plussz egy önéletrajzot is vihetsz,de ugyis azt mondják h küldd majd el emailbe,mert ők is mailben küldik tovább a teszkónak

2011. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!