Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáltátok már azt az otthon...

Próbáltátok már azt az otthon végezhető internetes munkát ahol kérdőíveket kell kitölteni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég regisztráltam egy ilyen oldalra, de eddig egyetlen kérdőívet sem kaptam...
2010. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kellett érte valami beugrót fizetned

Mert tőlem kérnek 5000ft-ot.

2010. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
?
2010. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én most is tagja vagyok ilyennek. Most már legalább 1 éve töltögetem a kérdőíveket, de még nem jött össze a minimális kifizethető összeg. Úgy két-három hetente küldenek egy kérdőívet, így elég lassan gyűlik a pénz. De mivel sok szabadidőm van, így töltögetem továbbra is... Ja, és tőlem nem kértek pénzt a belépéskor
2010. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Milyen oldalakon regisztráltál?


Ha tudsz angolul akkor itt egy oldal ahol cikkek olvasásával és értékelésével tudsz pénzt keresni és egyben az angolt is gyakorlod:


[link]


3-8 centet fizet értékelt cikkenként de csak akkor tudod kivenni paypal számrára ha elérsz 50 dolcsit. Kb 1 hónap alatt össze lehet szedni.

Az oldal 5 dollár jutalmat ad ha mást is meghívsz és a meghívottnak sikerül összegyűjtenie 50 dolcsit.

Ha gondolod használd ezt a linket és akkor elvileg az én meghívottam leszel:


[link] /?ref=4369192


Neked semmi vesződséggel nem jár ha a meghívotamként regisztrálsz, nekem viszont nagy segítség.


Ez meg egy magyar nyelven is elérhető kérdőív kitöltő oldal:


[link]


Itt is lehetsz a meghívottam ha az alábbi linket használod:


[link] /f.asp?RefEmail=st0rmw4rri0r%40gmail.com


Ezeknél nem kérnek pénzt és többen írták már hogy fizettek. Vannak még a PTC (pay to click) kategóriájú oldalak de ott sok kezdeti befektetéssel jár illetve sok az átverés.


Ha kérdésed van írj a st0rmw4rri0r [kukac] gmail [pont] com-ra és elmagyarázom a dolgot.

2010. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!