Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek konkrét karrier...

Van valakinek konkrét karrier képe magáról? Ha van leírná nekem? (érdeklődés)

Figyelt kérdés

Néhány szempontot megadnék ha nem baj, csakhogy konkretizáljam, hogyan is érdekel:


- Hogyan képzeli el magát mondjuk egy vagy két évtized múlva? Mit lát? Ki Ő és milyen ágban , és milyen pozícióban?

- Hogyan kezdené el, vagy ha már elkezdte, hogyan kezdte el? Miben?

- Milyen áldozatokat hozott, vagy ha még nem kezdte el, hozna érte?

- Mi fér bele, mi nem?

- Érdekli, hogy az emberek minek lássák őt? Úgyértem mélyebben. Tehát mennyire?

- Szeretné magát emlékezetessé tenni? Kifejtené?


A kérdés abszolút filozófiai, de komoly, a célokról alkotott képek érdekelnek. Nem vicces válaszokra tenném a hangsúlyt, ha nem sértek senkit. És nem innen merítek ötletet, vagy ilyesmi, én tudom mit kezdek magammal, de tőlem különbözőek érdekelnek. Szal hajrá, ami szíveteken , a szátokon.



2017. aug. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a szakmámban elértem a csúcsra mint CAD/CAM fogtechnikus, ezért rengeteget tanultam, és szivtam reggeltől hajnalig, rengeteg képzésre jártam itthon és külföldön is, és azért keresik már a labort ahol dolgozom az orvosok, hogy legbonyolultabb implant munkákat én tervezzem meg a számukra főleg zirkonból ami a legdrágább a piacon. Viszont ez azzal jár, hogy sokszor reggeltől hajnali 2-3 ig is bent vagy, mégha ezért cserébe szép kereseted is van, de ez nem élet. Ezért vágtam bele egy Network marketing cégbe ahol komolyabb karriert tervezek kiépíteni, most tartok a 3. szinten, és havi 100-150 ezer körül hoz a kasszába a munkám mellett ami nagyon jó kis kiegészítés, viszont azért dolgozom vele, hogy eljussok oda amikor felcserélődik a kettő, és egy olyan keresetem lesz a saját időbeosztásom mellett amiből kényelmesen megélek. De a lényeg, hogy eljussak oda amikor én osztom be az időmet. Régebben gondolkodtam saját laboron, de manapság nagyon nehéz megmaradni a piacon, mert rengeteg laborvezető igér a másik alá, ezzel tönkre téve a piacot, és rengeteg olyan cég van ami szinte monopolhelyzetbe került az olcsó áraival, és rákényszeritette a fogorvosok egy részét, hogy áron alul vegyék meg a silány fogtechnikai terméket, és ezek mellett több tízmilliós beruházás. Ha csak azt nézzük kell egy gipszelő mivel az az alapja mindennek, majd specifikusan amire gyártasz, ha csak CAD/CAM akkor nem kell hozzá a gipszelőn kivül csak egy scanner, egy palelométer, egy marógép és egy szinterkályha, valamint artikulátorok, anyagok stb. de ez igy is 40-50 millió alsóhangon is. Így marad emellett a másik célom amit építgetek, szabadidőmben tárgyalgatok, és terméket ajánlok/mutatok be. De ezek mellett befektettem egy bitcoin bányászra is ami 13TH/s al termelgeti a kriptopénzt amit befektetési célra gyüjtögetek. Engem nem vonzz a hírnév a szakmámban már ismernek, tudják ki vagyok, de 20 év mulva már nem mint fogtechnikus hanem inkább jogdíjakból élő marketer szeretnék lenni, aki a saját maga ura, és akkor kel és fekszik mikor akar.
2017. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uff :D És hány éves vagy?
2017. aug. 12. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
32
2017. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!