Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mien szakon érdemes elhelyezke...

Mien szakon érdemes elhelyezkedni, meik a legjobban kereső állás? Mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne mert nincs életcélom:S
2010. máj. 23. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

politikus, prostituált, maffiózó.


gyakorlatilag pedig egyik pályáról könnyű átjutni bármelyik másik 2be, úgyhogy nincs mit vesztened. hajrá.

2010. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindenesetre ne olyat válassz, ahol a helysírás tudománya kötelező!
2010. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
HELYESÍRÁS! Bocsi! Ez öngól volt!
2010. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban kereső állás a légiirányítóké :) Asszem ez volt a legutóbbi világszintű felmérés eredménye. Ahhoz unokahúgom pl a Nemzetvédelmire ment, ott állítólag lehet arrafelé evezni...
2010. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

műszaki, informatikai szakirány.

villamosmérnökből van a legnagyobb hiány, legalább is pár hete még ezt olvastam.

elsősorban azt ajánlom, hogy élvezd amit csinálsz. Én azt az elvet vallom, hogy ha valamiben igazán jó vagy, akkor fogsz tudni érvényesülni a szakmádban! sok sikert!

2010. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj mérnöknek, az jó. A légiirányítoknak meg saját képzése van, az LRI csinálja. Egyik haverom most került be, 1100 jelentkezőböl 15-öt vettek fel. Kemény szűrés, kemény meló.
2010. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan szakmát válassz, amit szeretsz csinálni! Így a munka szórakozás! A munkábajarás nem lesz nyűg!

Valahol ezt olvastam:

"olyan munkára menj, amit szeretsz csinálni, és akkor nem KELL DOLGOZNOD"

2010. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!