Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon fognak találni így erre...

Vajon fognak találni így erre a munkára munkaerőt?

Figyelt kérdés
Láttam egy álláshirdetést egy bizonyos cégét, egy bizonyos munkakörre. Na most megnéztem, és kiakadtam a fizetésen amit ígérnek. Már csak azért, mert kapásból három helyet is tudok a városba ahol ugyan ezért a munkáért nagyságrendekkel többet fizetnek. Van ahol a dupláját, és azokra a helyekre sincsenek hatalmas elvárások. Még is ki megy el erre a helyre dolgozni?
2017. júl. 24. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
minden diploma értékes én láttam már vezető pozícióban bölcsészt...
2017. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es okostojásnak: Közgazdász vagyok, szóval lehet, hogy értékesebb a diplomám, mint a tiéd.

És elárulom neked, hogy van olyan ismerősöm, akinek ki kellett mennie Angliába, mert itthon a 3 diplomájával nem talált normális állást. volt közte Corvinusos és nyelvtanári diploma is.

Ez nem egyedi eset, csomó ilyen ismerősöm volt akkoriban.

igaz, ez nem most volt, hanem 10 éve. most nem ismerem a munkaerőpiacot, nem is akarom.

2017. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"mert itthon a 3 diplomájával nem talált normális állást"


Valóban, tévedtem. Utánanéztem, erre tényleg van törvény, hogy bármi 3 diplomával a kormány köteles neked rendes állást adni. Ott van rögtön a gravitáció és a felhajtóerő között a lexikonban.

2017. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de ha nem tud állást találni 3 diplomával ott igenis baj van...gondolom szerinted minden rendben van az országban és azért mennek el külföldre dolgozni az emberek mert szeretik a kalandot. Amúgy lehet már találna az ismerősöd munkát csak gondolom esze ágában sincs visszajönni ebbe a putris országba XD
2017. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!