Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon fognak találni így erre...

Vajon fognak találni így erre a munkára munkaerőt?

Figyelt kérdés
Láttam egy álláshirdetést egy bizonyos cégét, egy bizonyos munkakörre. Na most megnéztem, és kiakadtam a fizetésen amit ígérnek. Már csak azért, mert kapásból három helyet is tudok a városba ahol ugyan ezért a munkáért nagyságrendekkel többet fizetnek. Van ahol a dupláját, és azokra a helyekre sincsenek hatalmas elvárások. Még is ki megy el erre a helyre dolgozni?
2017. júl. 24. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az akit a másik három helyre nem vesznek fel dolgozni.
2017. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyiknél sincsenek a három közül olyan hatalmas elvárások hogy ne lehessen hozzájuk bejutni.
2017. júl. 24. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Pedig simán lehet, ami miatt az ember elhasalhat.

Szóval ide az fog kerülni nagy eséllyel, aki máshova nem kell és már nagyon kellene a pénz neki.

2017. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

A nagyságrendekkel szó jelentése "minimum százszoros", kétlem, hogy helyesen használtad volna.

Az megy oda dolgozni, akit a többi helyre nem vették fel.

2017. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

@15:18


Elnézést a rossz szóhasználatért.

Akkor úgy mondom hogy van amelyik helyen a kétszeresét is megfizetik amennyit ők ígérnek, de legalább is mindegyiknél számításba vehetően többet. Akit nem vettek fel a másik háromba, azt nagy valószínűséggel ehhez se fogják vagy aki a másik háromban nem volt képes megállni a helyét az ott se fogja.

2017. júl. 24. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
a régi munkahelyemen még a cigányokat is felvettük egy idő után...hidd el van aki minimálbérért is dolgozik csak vegyék fel (igaz egyik boxos se maradt 2 napnál tovább)
2017. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

"A nagyságrendekkel szó jelentése "minimum százszoros", kétlem, hogy helyesen használtad volna. "


A nagyságrendekkel szó jelentése a hétköznapi beszédben azt jelenti, hogy sokkal több/kevesebb. Teljesen helyesen használta, csak valamibe bele akartál kötni.

2017. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Pedig jól írják, az megy oda akit az első 2 helyre nem vettek fel.


Példa: Aldi/Lidl 6 órás alapfizetés bruttó 260/280 körül, ugyanaz Spar-ban 200 alatt.

Viszont az Aldiban többszörös túljelentkezés van, akit nem vesznek azok közül többen bepróbálkoznak a Spar-nál, ahol lehet, hogy papíron ugyanolyan, de a valóságban kisebbek a követelmények.

2017. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ki megy el ilyen helyre dolgozni? Mondjuk az, aki nem élősködik mamahotelesként a szülein, vagy szipolyozza ki a párját, és szeretne valamiből megélni. Én amikor friss diplomás voltam és sehova sem vettek fel, kétségbeesésemben már a mávhoz akartam jelentkezni éjszakai vagontakarítónak... néztek is nagyokat, hogy mi bajom van.
2017. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

"Én amikor friss diplomás voltam és sehova sem vettek fel, kétségbeesésemben már a mávhoz akartam jelentkezni éjszakai vagontakarítónak... néztek is nagyokat, hogy mi bajom van."


Neked aztán értékes diplomád lehet. :D Mindig örülök mikor ilyeneket olvasok, hogy tőlem persze vonják az adót.

2017. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!