Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztos munkahelyet otthagyni...

Biztos munkahelyet otthagyni a bizonytalanért?

Figyelt kérdés

Irodában vagyok adatrögzítő, adattisztító. Aránylag jó a bér, jó a munkaidő és nincs üvöltözés, túlzott szigor.

Azért piszkálódás van, a légkör egyre rosszabb, a munkakörülmények kellemetlenek. Ugyan jó a munkaidő, de létezik a világon mégjobb. Hatalmas a káosz. A munka teljesen monoton.

Egy feladat 2-3 perc, maximum 10 és következik elölről. Tehát nem minden napom ugyanolyan, hanem minden 10 percem.


Van egy piacképtelen diplomám, de azért megpróbálnám vele, nemrég szereztem egy kiegészítő képzettséget és megszereztem a jogsit is.


Ma frissítettem az önéletrajzomat a Profession.hu-n.


Szerintetek - már ha összejön - hagyjam ott a bombabiztosat az esetleg változatosabb munkáért, jobb bérért?


2017. júl. 2. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2017. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak ha több a pénz az új helyen,de akkor is körüljárnám A-tól Z-ig,milyenek ott a körülmények.
2017. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Én otthagynám, ha nagyon rühellném. Azon a mondjuk tízezer forinttal jobb fizetésen nem múlna az, hogy pár hónapon belül belebolonduljak a monotonitásba. Nyilván van az a pénz, de ahhoz tényleg olyan fizetéssel kellene előrukkolniuk.


Amúgy jogsival én megpróbálnék valami területi képviselői munkát, de akár valami kiszállítást vagy fuvarozást is. Tény, hogy nem álombért kapsz egy ilyen helyen, de mozgalmas, érdekes, és a jogsit is használni tudnád.

2017. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Nem élvezem az irodában senyvedést, szeretek a szabadban lenni (igen, az eső, a nagyon hideg v meleg se zavar annyira, mint mást), szeretnék mozgalmas munkát.

A két végzettségemmel amúgy olyan lenne.... és kellene a jogsi is hozzá.



Egyre kevésbé csípem a jelenlegi munkát, bár tudom, máshol se fenékig tejfel, sőt!


Egyébként nem ártana több fizu se, tehát ugyanilyen munkát már vállalnék akár plusz 20 ezerért is.

Mármint ugyanilyen szenvedés-faktorú munkát. :D

2017. júl. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!