Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki fog így alkalmazni 25 év...

Ki fog így alkalmazni 25 év feletti pályakezdőket?

Figyelt kérdés
"25 év alatti pályakezdő foglalkoztatásához legfeljebb 6 hónap időtartamra 100%-os bérköltség támogatás igényelhető (147 000 Ft bruttó bér és az azután ténylegesen megfizetendő szociális hozzájárulási adó mértékéig), amennyiben a munkáltató legalább napi 4 órás munkaviszony keretében alkalmazza. A programban a bérköltség támogatás mellett lehetőség van a munkába járáshoz szükséges utazási költségek megtérítésére is."

2017. jún. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Kit érdekel?

A lényeg itt az, hogy nem veszik fel az iskolából frissen kiesetteket, mert nincs gyakorlatuk.

Ez orvosolja.

2017. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
multik a szalag mellé nem nézik kit vesznek föl, csak legyen jelentkező, aki képes egy X-et tenni a neve helyére és nem öli meg a munkatársait.
2017. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Benne vagyok a programban, 2 szakmám van, beszélek angolul és németül és mégsem kellek, mert nincs tapasztalatom, senki se akar foglalkozni azzal hogy elmondjon dolgokat és mindig feltételezik hogy mivel fiatal vagyok, szülni fogok tuti elmenni miután felvettek, bujtatottan kérdezgetik, pedig mindig elmondom még 10évig nincs tervben a gyerek, sőt lehet később se... Interjúra elhívnak de után jaj nincs tapasztalata, a diákmunka nem számít!

Azokkal akikkel végeztem a második szakmám, ők is benne vannak, tartjuk a kapcsolatot és 3 hónap alatt 2 ember tudott elhelyezkedni a támogatással, ők is családi vállalkozásban...

2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!