Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek HowToBasic mennyit...

Szerintetek HowToBasic mennyit keres, ha levonjuk a költségeit?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné: [link]

2017. jún. 17. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja megmondani pontosan, ezt csak a csatorna tulaja tudhajta. Csak tippelni lehet hogy milliós havi bevétele van persze forintba értve
2017. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy állat ez az ember, szerintem zseniális :DDD
2017. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy idióta. Beteg állat. Vagy mindkettő. Dehát erre van igény :)

Úgy tűnik mintha Ausztráliában élne. Ott nem tudom hogy mennyit lehet keresni ezzel. Valahol a magyar és az amerikai bevételszint között lehet.

Ha levonjuk a költségeit? Nem tudom milyen költségei lehetnek. Az elmegyógyintézeti gyógykezelés mennyibe kerülhet arrafelé?

2017. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Évente több millió dollárt, neten néztem pár 10M körüli csatornát, pár perc google keresés kiadja, h valahol 2-5M körül lehet reális ennyi nézővel a bevétel. Kiadása mire gondolsz? Takarítani kell, párszor biztos ki kellett már festeni a szobákat, folytonos dugulás elhárítás, mert minden szart dobál a WCbe is, na meg több ezer tojás évente. :D
2017. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Költségek: pl. többször több száz (esetleg ezer) dolláros számitógépeket, monitorokat, tvket, laptopokat, mikrót, romból szét. Akkor volt, hogy egy autót vert szét majd be is zuzatta... Egyszer pedig egy DARUT bérelt, hogy valamit még azzal is a földhöz vágjon.

De valóban a tányérok és tojások sem lehetnek olcsók ekkora mennyiségben.

2017. jún. 22. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A netes kimutatásokban pl amelyik mutatja hogy melyik youtube csatornának mennyi a bevétele ott az alsó összeget kell nézni mert nagyon sok jól futó csatornatulajdonos szerint az a reális. De a külföldi átlagfizetést már lehet hogy hozza habár év eleje óta eléggé le lettek törve a youtube pénzek a reklám botrányok miatt.
2017. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!