Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyemen azért cseszeg...

Új munkahelyemen azért cseszegetnek, hogy miért nincs facebookom?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 05:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, na és akkor ? Ott vagy kérdezzenek a munkahelyen ha valamit akarnak, vagy írjanak a postafiókomba. Valakinek számítógépe sincs, meg okos telefonja, nem ám hogy faszbuk ...
2017. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Akkor Te nem is létezel?

(viccnek szántam!) 😉

2017. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem, hogy huszonx évesen valakinek nincs fb-je és a főnök furcsálja, nem a munkatársak kérdezgetik.
2017. jún. 3. 07:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor furcsállja vagy cseszeget? Az teljesen érthető, hogy furcsállja, hiszen ma már rengeteg ember használja napi szinten és nagyon ritka (főleg a te korosztályodból), hogy valaki egyáltalán nem használja. Ez szerintem érthető. De az már nem elfogadható, hogy ezért cseszeget, hiszen ehhez túl sok köze nincsen és feltételezem a munkavégzésedhez sem szükséges a megléte.
2017. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá.
2017. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állsz ki magadért? A 2. ilyen után határozottan közölném, hogy nincs rá szükséged, nem érted mi köze ehhez a munkának, lesszíves nem felhozni többet.
2017. jún. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondtam rögtön, mire azzal viccelődött, hogy biztos pedofil vagyok...
2017. jún. 3. 09:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad volna, bocsi nem vagyok hasonszőrű!
2017. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
#7 ha a főnök ilyet beszólna, akkor már nették is ellene írásbeli panaszt a cégvezetőknél.. Meglátjuk hányszor poénkodna ilyennel utána.
2017. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy furcsalja, hogy nincs, elvegre munkaidon kivul nem tud teged kukkolni, mint a tobbit... nekem sincs es nem is lesz, mert akkora kretensegnek tartom, hogy hihetetlen. valaki meg almaban is azt nyomkodja...puszta agyelszivas csak.
2017. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!