Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SAP Akademiarol hallott mar...

SAP Akademiarol hallott mar valaki valamit?

Figyelt kérdés
Az It Services inditja, utana Project Manager Associate lehet belolem. Mit hallottatok rola? Tobb eves IT ertekesitesi tapasztalatom van nem tudom ez megfelelo kovetkezo karrier elorelepes lehetne e vagy ez inkabb visszlepes lenne?

#SAP #project manager #IT- Services #SAP akadémia
2017. máj. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyersz vele. a Projektmenedzsment mindenképp előrelépes az értékesítéshez képest (hosszútávon anyagilag is jobban jövedelmez).
2017. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ha eddig tenyleg nagyban ertekesitettem foleg kozel es tavol keletre kulonbozo nagyvallalatoknak? Nem tudom picit azert vagyok szkeptikus mert ok tudom hogy a Project Management jo dolog, csak nem tudom egy SAP-ra szakosodott project management mennyire lehet komplex es erdekes vagy emnnire lenne monoton. Gondolok itt arra hogy mekkora kihivas lehet egy SAP problemat megoldani tobb emberrel egyutt. Lehet hogy tetszene a dolog de eddig SAP-t csak a munkam miatt hasznaltam es nem az volt a munkam es szeretnem tudno hogy innen hova lephetne tovabb a karrierem. Koszi megegyszer.
2017. máj. 30. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:

A Projektmenedzsment biztos hogy nem unalmas dolog.

Sőt, kell egy bizonyos stressztűrési képesség annak aki ezzel akar foglalkozni.

Minden projekt más, nehézsége, komplexitása, hossza, stb.

Ebből a szempontból tökmindegy h az SAP vagy Oracle implementacio, vagy barmi mas projekt.



Mivel neked nem nagyon van fogalmad arról hogy mit is csinál egy PM, javaslom kicsit olvass utána. Nézz meg PM állás munkaköri leírását.


csak h vmi képed legyen

[link]


A masik amit mindenképp kiemelnék, hogy teljesen más habizusú ember kell ide mint értekesítőnek.

Ott a vevő a király, majdnem mindent megteszünk csak megvegye amit árulsz. a PM nek ideális esetben az üzleti oldal és az IT között kell egyensúlyt találni, nem jó ha az egyiknek kedvez a másik kárára, mert akkor jó eséllyel senki nem lesz elégedett.

2017. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi. Nem vagyok az a tipikusertekesito fajta szoval nem lesz gond szerintem.


Az alabbi lenne a pozicio.


[link]


Nekem eleve furcsa volt hogy csak egy koros az interju es a hirdetesekben is csak az van irva hogy kozepfoku vegzettseg elony.


Picit ugy tunt erre fut fat felvesznek csak legyunk minel tobben aztan persze lehet nem mindenkibol lesz project vezeto ezt majd gondolom meglatjak a 3 honapos kepzes folyaman. Csak valahogy az az erzesem hogy ez vagy nagyon ilyen titkarnos adminos melo lesz a vegen jo pozicio nev eladassal vagy tenyleg jo lesz es ilyen konnyu volt bekerulni.

2017. máj. 31. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy PM legyél, nyilván kell egy kis "inaskodás", hogy beletanulj. Majdnem tuti h kezdetben fénymásolás, excel táblázatok és powerpointok lesz a feladat, mert ezeken keresztül lépésenként kezdesz el rálátni arra, hogy miről is szól a szakma. Nyilván ez idővel változhat az egyén képességei és ambíciói alapján.
2017. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!