Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amennyiben több állásinterjún...

Amennyiben több állásinterjún is részt vesztek, végül mi alapján választotok?

Figyelt kérdés
A héten megyek 3 állásinterjúra, a múlt héten is voltam egyen, onnan még nem jeleztek vissza. Ha több helyre is mentek állásinterjúra, az első visszajelzés után kértek gondolkodási időt, hátha a többi helyről jobb ajánlatot kaptok, vagy ha megfelelő az ajánlat rögtön elvállaljátok?
2017. ápr. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Rogton elvallalnam, de sajnos csak 50 sikertelen allasinterjum volt eddig.
2017. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Épp nemrég hívtak onnan, ahol a múlt héten voltam interjún. Nem voltam telefonközelben, így nem vettem fel, akkor ha esetleg visszahívnak, hogy felvesznek, akkor elvállalom, és ha közben kapok jobb ajánlatot, akkor felmondok.
2017. ápr. 24. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen azért nem kell azonnal választ adni. Apukám mikor anno a mostani munkahelyére raktárosnak jelentkezett, megmondta a telefonban, hogy alszik rá 1-2-t. Ha meg irodai munka, akkor szoktak küldeni egy emailt is, amiben benne van, meddig áll az ajánlat. Na meg sokszor nem is azonnal kell kezdeni, szóval ha máshonnan jobb ajánlatot kapsz, ezt vissza tudod mondani.
2017. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyeske, nem megy a prostibiznisz? XD
2017. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam vagy 10 interjún, mire felvettek, szóval nem tudom milyen munkakörökre jelentkezel, de azért ez nem megy olyan egyszerűen. De vállald el az elsőt, és ha jön egy jobb, próbaidő alatt simán felállhatsz.
2017. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is voltam már pár interjún, a különbség az volt, hogy ott nem ennyire sűrűn jöttek egymás után az interjúk, hanem minden hétre jutott egy, így nem állt fenn az a lehetőség, hogy esetleg felvegyenek valahova, míg mondjuk másnapra meg van beszélve két interjú.

Abban viszont igazatok van, hogy nem azonnal kell kezdeni és próbaidő alatt felmondhatok, ezért is gondoltam én is, hogy elvállalom az első adandó lehetőséget.

2017. ápr. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!