Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégzek egy babysitteri...

Ha elvégzek egy babysitteri tanfolyamot, ami oklevelet ad mennyi esélyem van az elhelyezkedésre vele és mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon 0%, 0 Ft
2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi esélyed van azzal mint anélkül. Magyarországon szinte semmi... de ez érthető.
2010. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
napi fél banán (megrágott)
2010. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor a tanfolyam leírásánál kamu, hogy a sikeresen elvégzetteknek biztosítanak munkahelyet esküvőkön, rendezvényeken, esetekben családoknál, óvodákban, bölcsikben, játszóházakban...??
2010. máj. 13. 08:57
 5/5 anonim válasza:
Itthon semennyi, de én voltam kinn évet németországban a szüleimmel ott tanultam meg minden és a külföldi diákok/fiatalok nagyon keresettek voltak akik babysitterkedtek!!! fizették a lakásodat a kajádat a hazarepülésre a repjegyegyet sőt még tanulhattál németül is mert a tanfolyamodat is kifizették!! csak a gyerekre kellett vigyázni! És ott ha még okleveled is van... szerintem járj utána, mert nagyon jól lehet vele járni.. nem baj ha nem tudsz németül... Sőt külföldön (mármint németországban tutira) nyárimunkára is ki tudsz menni, és sokat is adnak.. Főként játtszóházakban kell játtszanod, tornáznod a kissebb nagyonn gyerekekkel és ott is jól fizetnek! Bár ott kell némi nyelvismeret. Szerintem járj utána! remélem szerencsével jársz!
2010. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!