Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozz kettő hetet papír és...

Dolgozz kettő hetet papír és pénz nélkül-találkozott valaki ilyennel állásinterjún?

Figyelt kérdés

Találkozott már valaki ilyennel állásinterjún? Agyam megáll.

betanított fizikai munka lett volna. És azt próbálták beadni nekem hogy

- dolgozzak le kettő hét próbaidőt

- ez idő alatt semmiféle szerződést megállapodást stb nem kötünk

- erre az időre semmit nem kapok egy fillért se

- -és majd kettő hét múlva döntenek hogy kellek vagy nem

Figyelem. Olyannal már találkoztam hogy ígérgettek hitegettek. lesz szerződés lesz papír lesz pénz. Majd holnap. Majd holnap. Aztán sose lesz. Ez már ismerős.

De az hogy ezt így bele a képembe hogy két hét ingyen és nincs papír és nincs pénz és még ígérgetés meg hazudozás sincs. Hát ilyennel még soha.

Ki találkozott már ilyennel?


2017. márc. 23. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
en nem, de ha valoban igy volt, kuldj allasinterjura egy adoellenort nekik :D
2017. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Aki el is megy és dolgozik 2 hetet úgy hogy ezért nem is fizetnek az komolyan meg is érdemli!

Mekkora madárnak kell már lennie valakinek ahhoz hogy önként ingyen dolgozik egy cégnek.

De tudnál linkelt is mutatni hogy valóban létezik ilyen álláshirdetés!?

2017. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"De tudnál linkelt is mutatni hogy valóban létezik ilyen álláshirdetés!?"


Kérdésedből ítélve te se vagy sokkal eszesebb mint azok akik ebbe belemennek.

Józan ésszel végiggondolva az oké hogy álláshirdetést linkelem, de gondolod hogy mindaz amit elmondtam benne is van leírva?

Természesetesen erről egy szó sincs benne, ezt csak az "állásinterjún" közlik.

Gondolod hoyg ha ez így benne lenne két hét inygen papír nélkül odamentem volna?

2017. márc. 23. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

haha ilyennel nem találkoztam, de egyáltalán nem lep meg.

nekem volt olyan is, hogy ő fejben kitalálta volna, hogy 1 hónapos a próbaidő (jogszabályokkal is)


de legutóbb, már a papírok aláírása előtt (előző helyemről már rég kiléptem) dobja a pofámba "ja, amúgy X összegre bejelentelek, a többit zsebbe kapod ha nem baj"....


Sajnos nem tudsz mit tenni, rengeteg sz*rsággal találkoztam már én is, örülök ha eddig volt egy normális munkahelyem. Azon akadok ki, hogy sírnak a munkáltatók, hogy jaaaj nincs munkaerő, jaaaj a fiatalok elmennek... aha...

2017. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan azért nem igazán van, hogy már az állásinterjún "bevallja" a munkáltató, hogy mekkora .... :D Még próbaidőn sem nagyon, csak éppen látod a körülötted lévőket. Persze, lehet, hogy ez a önjelölt kiskirály HR-esnek egyfajta szituációs játéka... Nézd, legalább őszinték.
2017. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja. Én is őszintén mondtam nekik hogy kösz nem.
2017. márc. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!