Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhetek ez esetben?

Mennyit kérhetek ez esetben?

Figyelt kérdés

Balaton, jó nevű szálloda, recepciós állás több nyelv ismeretével.

Bérigényt kellene megadni.

Köszönöm!



2017. márc. 22. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minimálbér +10%. Ha nem vagy 25 év alatti pályakezdő felsőfokú végzettség nélkül és nincs hasonló munkakörben tapasztalatod, akkor felejtsd el az egészet...
2017. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

25 vagyok, diplomával, felső és középfokú nyelvvizsgákkal. Szakmai tapasztalatot nem kérnek az álláshoz, ezért is merném megpályázni.

Köszönöm a segítséget.

2017. márc. 22. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatlan vagy kérdező. Most azt hiszed a diplomád itt előny? Éppen hogy hátrány. A cégek annyi bértámogatást kapnak a 25 év alatti pályakezdő felsőfokű végzettséggel nem rendelkezők után, hogy egyszerűen nem éri meg nekik mást foglalkoztatni tapasztalat nélkül. Ha azt hinnéd hülyeséget beszélek nézd meg ezt a hirdetést:


[link]

2017. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hirdetés szerint előny, hogy felsőfokú végzettségem, és idegen nyelvi közvetítésben szerzett (tolmács) tapasztalatom van. Holnap meglátjuk, mit mondanak. Szerencsére azért nem csak ez az hal van a Balatonban.
2017. márc. 22. 16:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, friss diplomásként annak idején én is részt vettem ilyen programban.
2017. márc. 22. 16:38
 6/7 anonim válasza:
100%

bruttó 200-250.


Ne nézzenek már madárnak, azon a környéken a gyárakban keresnek a prolik nettó 120-150 ezret, nyelvtudásos munkára mégis mennyit akarnak akkor adni?

2017. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 22. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!