Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a NuSkin cégről?

Mit gondoltok a NuSkin cégről?

Figyelt kérdés
Érdemes belevágni? És mi az pontosan h MLM? Köszi a válaszokat!
2010. máj. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Egy ismerösöm csinálja, termék - értékesitésröl van szó, ügynöki munka, viszont nagy pénzeket lehet keresni.

Engem nem motivál, mert nem tudok értékesiteni valamit, ugy hogy azt mondjam ez a legjobb, amikor van mellette ezer-millió, ami szintén jó lehet. Ettöl függetlenül, ha van ehhez affinitásod, miért ne. Ez is egy pénzkereseti lehetöség.

Az MLM, - ahogy a nevében is benne van - egy kereskedelmi ill. marketing rendszer. Célja, mint minden marketing rendszernek, termékek piacra vitele, azaz a gyártótól való eljuttatása a fogyasztóhoz. Gyárthatja egy cég a világ legnagyszerűbb termékét, vagy akár magát az Élet Vizét is, ha az emberek nem tudnak róla, a cégnek nem lesz forgalma. Meg kell tehát oldani, hogy a lehetséges fogyasztók megismerjék az adott terméket, de még inkább azt a hasznot, amit az adott áru a számukra nyújthat. A marketing feladata ennek az ellátása. (Terméken értünk mindent, amit a fogyasztó felé értékesíteni kívánunk, tehát a szolgáltatásokat is, mint pl. ügyvédi jogi tanácsadás).


Önálló vállalkozásként müködik.


A rendszer gazdaságilag nem rossz, csak ami a kellemetlen benne, hogy egy terméket képviselve, ügynöki munka.

Ha több terméket, több cégtöl lehetne ajánlani, és az ügyfélnek lehetöséget lehetne adni,hogy összehasonlitsa akkor érdekesebb lenne...

Amúgy azt hallom barátoktól, hogy szeretik a termékeiket, használják, de dolgozni nem dolgoznak vele.


Remélem segitettem.


üdv.

2010. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen a választ!!! Én nem akarok belemenni, csak a Párom belevágott, s picit féltem, mert elvégre egy piramis rendszeren alapul, asszem. És én is csak jót hallottam a termékekről, de én még nem próbáltam. Annak ellenére h csak 2 hónapja csinálja, már elért vmi szintet, úgyh jól megy neki, csak féltem h mi lesz ebből az egészből. Mégegyszer köszi!!!
2010. máj. 10. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol a kezdőcsomagoktól van elegem. szerintem mindig az új belépőkből élnek az mlm rendszerek. Keress olyan rendszert ahol nincs ilyen.
2010. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

AZ MLM nem piramis.

Az mlm legális üzlet, van benne termék, ebből a forgalomból kapnak a munkatársak jutalékot.

A piramisban általában abból van a pénz, hogy vkit beszervezel és nem vesz semmit csak tagdíjat fizet.

Gondoltam leírom azért.

NuSkint nem ismerem, meg kell nézni a termékeket, a kiadósságot, a minősítéseket, stb.

A jó mlm cég jó jutalékot fizet, jogdíjas rendszere van és nincs szintesés. Na meg lehetőleg legalább 5 éve működik.

2010. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!