Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek tanuljak, ha majd...

Minek tanuljak, ha majd külföldön szeretnék dolgozni? Lentebb folytatás.

Figyelt kérdés

Eddig az orvosira gondoltam, mert azt nagyon szívesen csinálnám és az orvosoknak elvileg jó lehetőségeik vannak külföldön dolgozni. Ha a SOTE-n szereznék diplomát (ÁOK-on, 6 év után) még szakosodás előtt el lehet menni (nagyon nem tetszik nekem az itthoni helyzet)? Sok ország szóba jöhet, angol és német nyelven felsőfokon beszélek, tehát Svájc, Anglia, Ausztria stb. De ha kell Dánia, Norvégia, Franciaország is lehetne, mivel könnyen tanulok nyelveket.

De az orvoson kívül még ki keres jól úgy, hogy ha külföldre megy is talál munkát? (mindenképpen elismert szakmát szeretnék, jó fizetéssel)


Köszönöm mindenkinek előre is a választ:)


2010. máj. 8. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jah és ugyancsak az előző vagyok. Mi van azzal a sok ügyelettel, meg életmentéssel amit te emlegetsz?

Egy: nem fogsz te olyan sok életet menteni, hogy nagybetűkkel kéne írni.

Kettő: azok az orvosok akik önkéntesen mentenek életet egy katasztrófánál, vagy Afrikában a szegény gyerekeket gyógyítsák, és mondom ezt mind ÖNKÉNTESEN, na azok az igazán jó orvosok, akik az embereken akarnak segíteni, nem csak a pénzt bevasalni.

2010. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azok az önkéntesek sem tök ingyen dolgoznak, nehogy azt hidd!
2010. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem sok olyan ember van aki mindenét (család,pénz,szabadidő + 6 kemény egyetemi év) feláldozva elmegy Afrikába, hogy önklntes legyen. egyébként nem pénzéhességről van szó, de ti elégedettek lennétek a havi 90ezerrel?.. gondoljatok már bele.
2010. máj. 16. 16:50
 14/14 A kérdező kommentje:

[link]

na ezt nézzétek... csodálkozik még vki, hogy elmennek az orvosok?!-.-

2010. júl. 22. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!