Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudom, hogy nem szép dolog,...

Tudom, hogy nem szép dolog, de ti ebben az esetben visszavonnátok a munkát?

Figyelt kérdés
Tegnap igent mondtam egy állásajánlatra. Gyakornoki munka egy irodában, csak szóban egyeztünk meg, be sem lennék jelentve. Viszont ma kaptam hívást attól a cégtől, ahova nagyon szerettem volna menni, hogy felvennének. Most tiszta lázban vagyok, mert én ide szeretnék menni, viszont kicsit szégyellem magam, amiért a másik helyen már elfogadtam az ajánlatot. Ti mit tennétek?
2017. jan. 26. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván oda mennék ahova szerrtnék.Biztos nem mennék csak azért oda dolgozni hogy ne szégyeljem magam. Fwlhivnám őket hogy neharagudjanak de vissza szeretnél lépni mert mittomén mondazt hogy ez a lakhelyedhez közelebb van, több lehetőséged van stb.
2017. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszamondanám, nem fognak megharagudni.
2017. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom érdemes visszamondani. Valószínű évekig fogod ezt a munkát csinálni, de még ha csak egy évről is van szó. Ha van lehetőség azon a helyen töltsd amit a legjobban szeretnél.
2017. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Kit érdekel, hogy mit gondolnak. Te vagy fontos nem ők. "be sem lennék jelentve." Ezért ilyen csöves ez az ország mindenki lop, csal, meg hazudik, meg a segélyen lógnak.
2017. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató a számomra, hogy Ti is így látjátok! Mégis csak a jövőmről van szó.
2017. jan. 26. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ilyenkor vissza kell mondani.


A legjobb, ha felhívod őket, és megköszönve a lehetőséget elmondod nekik, hogy kaptál egy nagyon jó másik ajánlatot, így azzal szeretnél inkább élni.

2017. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha be sem jelentenének, én biztos nem érezném magam rosszul egy percig sem.
2017. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbb munkáltató - tisztelet a kivételnek, bár nem nagyon van - még elutasító válaszra sem méltat, amikor Te küldesz nekik egy CV - t.

Vagy, pl. a Te esetedben, ha van is valami, nem jelentenek be.


Én még csak nem is szólnék, hogy nem megyek. Kapják Be!

Mások - munkáltatói oldal - lehetnek Veled szemét bunkók, Akkor ezt Te is megteheted, ha akarod.


Menj oda, ahova szerettél volna és ennyi.

2017. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!