Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellett már valakinek feladnia...

Kellett már valakinek feladnia azt, hogy jó, vagy szakmában dolgozhasson azért mert túl sok idő telt el azóta mióta végzett?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy van ilyen, én is így vagyok, de ti hogy oldjátok meg ezt? Meddig érdemes még ütni a vasat? Persze függhet, hogy mi a végzettség, de én, hacsak nem kettessel bugdácsolta végig a suliját, én nem tartom ördögtől valónak ha valaki ha már tanult 24 éves koráig pl akkor egy gyárban végezze minimálbérért vagy ha nem is ennyiért de 3 műszakban sínylődjön mint aki már 17 évesen kikerült a "nagybetűsbe" Remélem érthető a kérdés. Kinek hogy sikerült ez?
2017. jan. 10. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Márkaszervizekbe bizony 1 éven belül többször is elmész oktatásra, de mezei szerelőnek is ajánlott tanulni. Ha meg egy idősebb kollega nem tanul akkor majd azt veszi észre hogy évről-évre egyre több az olyan autó amit nem ismer mert nem akar már új autóval foglalkozni.

Jó pap is holtig tanul.....

2017. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jaj persze én a magán szervizekre gondoltam. :D
2017. jan. 10. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!