Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellett már valakinek feladnia...

Kellett már valakinek feladnia azt, hogy jó, vagy szakmában dolgozhasson azért mert túl sok idő telt el azóta mióta végzett?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy van ilyen, én is így vagyok, de ti hogy oldjátok meg ezt? Meddig érdemes még ütni a vasat? Persze függhet, hogy mi a végzettség, de én, hacsak nem kettessel bugdácsolta végig a suliját, én nem tartom ördögtől valónak ha valaki ha már tanult 24 éves koráig pl akkor egy gyárban végezze minimálbérért vagy ha nem is ennyiért de 3 műszakban sínylődjön mint aki már 17 évesen kikerült a "nagybetűsbe" Remélem érthető a kérdés. Kinek hogy sikerült ez?
2017. jan. 10. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudtad hogy semmit nem szamit hanyasaid voltak iskolaban? Tudok olyat aki szinte mindenbol 5os volt, kozintezmenyben dolgozik bagoert, aki masfel ev csuszassal vegezte a bsc-t ugyan azon a szakon videki egyetemen meg elemzo a morgan stanleynel.
2017. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most nem az ötös vs kettes tanulókat akarom összehasonlítani, hanem magát a jelenséget, amit ugyan már ezerszer megbeszélt az ember az értelmesebb rokonaival vagy haverjaival, csak mégis mennyi az az időszak amikor már a tudás is csökken, de az ember ragaszkodna ahhoz amiről papírja van. Tudom, álom dolog, meg unalmas is lehet egyesek számára, főleg akiknek nincs mondjuk választási alapjuk és amikor olvassák az ilyen hozzászólásokat forr bennük az ideg, de van aki még nem szeretne csak vegetálni az életében, mert lássuk be a mai fizetésekért amit átlagban keres egy gyári melós, azzal kifizetve a rezsit meg a kaját marad nulla vagy minuszba megy az vegetálás, semmi más.
2017. jan. 10. 10:27
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért az szakmától is függ

Egy péknek ha kiesik néhány évet valószínű akkor is hasonlóan kell a kenyeret sütni, viszont egy autószerelőnek folyamatosan kell tanulni mert jönnek az újabb kocsik újabb fejlesztésekkel amiket ismerni kell. (működése, szerelése stb.)

2017. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, azért az autószerelő sem megy el évente fejleszteni magát, az újjítások miatt. Egy régivágású harminc éve a szakmában levő nem vállal el már fiatalabb kocsikat amik tele vannak műszerekkel...

Az ilyen mint pl környezetvédelem, tanári, stb, ahol mint az elsősnél is vannak jogszabályok stb.

Nekem egy rokon mondta, hogy toppon kell lenni, mert egy céget a felkészületlen munkatárs miatt milliókra is megbüntethetik, de én azt tapasztaltam, hogy ilyen auditokról jóval előtte is tudták a cégek hogy jönnek hozzájuk ahol voltam fizikai munkás. Szóval ez a, hogy hírtelen beállítok egy gyárhoz, ez butaság, erre adnak felkészülési időt. De ez okés is nem is ez a lényeg, hanem az elavulálási időt figyelembe véve, kár, hogy ennyire ott kell lenni, még frissen a piacon és nincs mese szerencse kérdése, hogy kellesz e nulla gyakorlattal...

2017. jan. 10. 10:52
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
En feladtam es most prostitualtkent dolgozom. Mar nem megyek tobb interjura, hiaba vagyok Budapesten es nem fogok rola kiirni tobb kerdest sem. Senki nem fog felvenni egy jogaszt, akinek mar 50 sikertelen allasinterjuja volt.
2017. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
légy szíves kedves utolsó válaszolj majd a privimre.
2017. jan. 10. 13:07
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet mint írtam minap is egyik kérdésemnél, hogy ha nincs egyből állásod ahol gyűjtenéd befele a tapasztalatokat, akkor véged van mint a botnak.

Minek járatnak minket suliba? Hogy ne az utcán legyünk legalább 18 éves korunkig? Utána megaz emberek 80 százaléka kiköt valamelyik összeszerelő gyárában valamelyik multi cégnek, ahol még ölik is egymást az emberek? És csodálkozunk, hogy boldogtalanok az emberek? Xarul van ez összerakva, nagyon xarul.

2017. jan. 10. 13:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Van aki kommunikációt akar folytatni ebben a témában? Látom az utolsó nem akar válaszolni. Beírod, hogy prosti lettél inkább, érdekes sztori, név nélkül, és nem váalszolsz? Érdekelne, hogy egy jogász végzettségű miért választja inkább ezt? Mert nagyobb tartást gondolna az ember... de jogászként másabb körben is lehetne keresgélni nem feltétlen a másik a prostitúció.
2017. jan. 10. 13:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért választja ezt mert egy életképtelen gyenge szar.
2017. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint most a kérdésemre írtad vagy a válaszolóra?
2017. jan. 10. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!