Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felmondok a munkahelyemen,...

Ha felmondok a munkahelyemen, mennyi álláskeresési járadékot kapok?

Figyelt kérdés
Nettó 190ezer a fizetésem.

2016. nov. 19. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Milyen hosszú volt a munkaviszonyod?
2016. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Illetve úgy kérdem hogy két éven belül mennyi munkaviszonyod volt, ezzel együtt?
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most 5 és fél éve dolgozom közalkalmazottként.Olyan munka, hogy már az egészségem tönkre ment bele, el kell jönnöm, viszont nem találtam még másik munkát. De már nem akarok maradni tovább, mert nem bírom.

Előtte volt pár év kihagyásom, családi vállalkozásban besegítettem, az előtt 15 évig szintén közalkalmazott voltam.

2016. nov. 20. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
2016. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Mivel végigdolgoztad az elmúlt 3 évet, és a fizud is eléri az adott határt, a maximálisat fogod kapni. Vagyis 111 ezer ft-ot 3 hónapon át.. :/ A semminél jobb, ha megteheted, inkább válaszd ezt, mint hogy az egészséged rámenjen. Annál nincs fontosabb.
2016. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!