Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy Babybox...

Mennyit kereshet egy Babybox fotós (aki a kórházban az újszülötteket fotózza)?

Figyelt kérdés

Már akkor nagyon megtetszett ez a munka, amikor a fiamat fotózták a kórházban, és a fotóslánnyal amikor beszélgettem, mondta is, hogy ha tetszik, jelentkezzek, mert nagyon jó, szereti csinálni, és mindenre meg is tanítanak előtte egy tanfolyamon.


Na de ami nagyon nem mindegy: Vajon mennyi a fizetés ilyenkor? A hirdetésekben - "jó" magyar szokás szerint - semmi konkrétum nincs, csak a bevett sablon szöveg, hogy versenyképes juttatási csomag, teljes munkaidő, munkaviszony, alapbér+sávos teljesítménybér. Ezzel nem vagyok kisegítve, nyilván akkor váltanék erre, ha itt legalább annyit, vagy többet keresnék, mint a jelenlegi munkahelyemen.

Vajon mennyi az annyi? Tudja valaki?



2016. nov. 15. 11:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszolótól viszont ez úton elnézést kérek, természetesen a többes szám nem neki szólt, csak nem figyeltem a válaszolók százalékát, és azt hittem, a "kedves" kötekedő válaszoló hozzászólásai több embertől származnak, de már látom, hogy ezt mind ugyanaz írta.

Az ötös válaszával egyértelműen semmi gond nincs, ő képes volt emberi hangnemet megütni, és nem kapásból leszólni azt, ami nem is képezi a kérdés tárgyát :)

2016. nov. 26. 12:12
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért az igenvicces, hogy miután privátban lemarházol, Te a hangnemet hozod fel problémának egy véleménykülönbség kapcsán. Erről írtam amikor azt írtam, hogy nem értenéd. Funkcionális analfabéta vagy.
2016. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Te eleve így indítottál, én csak reagáltam. Dobálózol itt funkcionális analfabetizmussal, csak hogy ne kelljen leírnod néhány épkézláb mondatot, ezzel is azt bizonyítva, hogy igazából nem tudnál mit írni, csak ezt derogál beismerni.
2016. dec. 13. 08:58
 14/17 Blackness1970 válasza:
Szia kedves kérdező, ha gondolod megkérdezem, ha még aktuális. Még annyit fűznék hozzá a hozzászólásokhoz, hogy nem ő állítja hogy "mindenre" megtanítják előtte, hanem gondolom a fotós hölgy mondhatta igy. Én legalábbis így értelmeztem.
2018. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a mindenre megtanítják nem azt jelenti, hogy minden ami fotózás. Hanem minden ami a munkájához kell. 1-2-3 napos babákat lényegesen egyszerűbb fotózni, mint egy izgő-mozgó 6 hónapost. Amikor egy fotós azt mondja, hogy nehéz a baba fotózás akkor a 6-12 hónapos babára gondol valószínűleg és nem a 2 napos újszülöttre.
2018. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én azt gondolopm, hogy semmi keresnivalójuk fényképészeknek kórházakban. Főleg újszölettek közelében. Ez egy steril környezet kéne, hogy legyen. Elég felháborító, hogy ezt így hagyja a kormány és nálunk Kiss Zoltán a Babybox vezetője kérésére lecsesztek egy nővérkét hónapokkal ezelőtt, de bosszant. Mostantón A Babybox átvette a kórház vezetését? Nem normálisak ezek a kórházak.
2020. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocs, Kiss Ákos, nem kiss Zoltán a neve. de nem fontos a neve.
2020. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!