Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék könyvelői, pénzügyi,...

Szeretnék könyvelői, pénzügyi, számviteli munkakörben kisegítőként dolgozni, de nem tudom, hogyan induljak neki?

Figyelt kérdés

Közgazdasági középiskolát végeztem, és kb.10 évig dolgoztam pénzügyi-számviteli munkakörben egy cégnél.

Közben gyerekeim születtek, és itt helyben kezdtem el dolgozni teljesen más munkakörben.

De nem ezt szeretném,hozzám közelebb áll az irodai munka.

Kezdetben mellékállásként szeretném, de ha nincsen ismeretségem, akkor gondolom kevés az esélyem, hogy találjak egy jó helyet?


2016. okt. 29. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jósok nem vagyunk, írj egy önéletrajzot, menj a professionra és kezdj el pályázni. 3-4 hónap után meglátod, hogy kapkodnak-e utánad vagy sem.
2016. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. okt. 30. 06:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!