Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben a munkakörben a színtéve...

Ebben a munkakörben a színtévesztés kizáró ok?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 8. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket, vagy írsz egy e-mailt?
2016. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert ez csak tanfolyam, valószínűleg a tanfolyamot elvégezhetném, de utána már nem biztos, hogy tudnék is benne dolgozni, meg írtam is már nekik de egyenlőre semmi válasz
2016. okt. 8. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már...ez egy akkora f**zság...Nem kell ezzel foglalkozni ha csak enyhéd van.

Mi itt az eredményed?

[link]

2016. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Iskolaorvos megállapította nálam, hogy színtévesztő vagyok aztán a netes teszteket megcsinálom hibátlanul..

Legszívesebben elvenném az ilyeneknek a diplomáját és kitörölném a reggeli szarás után a pics*mat vele.


Én nemzetközi kamionsofőrnek készülök.

2016. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
enyhe az eredmény, de én tudom magamról hogy az b.romira nem enyhe, mivel a könyvbe tuti nem látnám :))
2016. okt. 9. 19:01
 6/12 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam a kamionozáson is, de ahhoz meg tuti kell színkorrekciós szemüveg is, mert anélkül aztán tényleg semmi esély sztem az orvosoknál, hacsak nem adok nekik egy kis "borravalót"
2016. okt. 9. 19:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Milyen lett a teszted amit küldtem? Simán átmehetsz ha enyhe.

Adj borravalót ha kell...ha tudod vezetni a személyautót és megvan a B-s jogsid akkor nyugodtan.

2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Iskolaorvos megállapította nálam, hogy színtévesztő vagyok aztán a netes teszteket megcsinálom hibátlanul.. "


Nos azért jobb lenne az ilyen netes "teszteket" nem készpénznek venni. Pl. a netes IQ tesztek rendre mindenkinek 130-150-es IQ-t mérnek, ami enyhén szólva is röhejes.

2016. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért ez a dolog egy kicsit más...Ha le tudod olvasni a számok 98%-át a neten és csak párat hibázol miért ne lenne jó? Nem vadászpilóta akar lenni, csak egy mezei anyagmozgató vagy kamionos. A nagy szellemi munkások azt se tudják szerintem, hogy aki enyhén téveszt az ugyan úgy lát mint ők csak vannak olyan színárnyalatok amelyeket nem vesznek észre...De ép színlátásúak sem...Ez a Ishihara egy k**va okos ember lehetett, hogy mesterséges tesztet csinált és ezt nyilvánosságra hozta. Beleerakott egy pöttyös számot a pöttyökbe. Primitív dolog az egész ahogy van.

Az amit küldtem a hivatalos színtévesztő szemüveg oldala. Miért lenne rossz? Nem hiszem, hogy más ábrák is lennének ezeken kívül.

2016. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem a te és nem is az én szakterületem ez. Még mindig jobban hiszek egy szemésznek, mint egy netes tesztnek. Még mindig azt mondom, hogy hívja fel az iskolát, csak tudják.
2016. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!