Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színtévesztő lehet még mentős?...

Színtévesztő lehet még mentős? FONTOS! Mentőápoló, mentőtiszt.

Figyelt kérdés
Lassan már beleőrülök,hogy minden általam érdekelt szakmához színtévesztés kizáró ok! A mentőzés kisgyerekkori álmom! Kizáró ok a színtévesztés? A Baboskönyben 1 db ábrát nem ismertem fel! A legvégén a nehézségi faktor tetjén lévő egyik ábrát!! Mentőápoló szeretnék lenni! Nem gépkocsivezető! Tényleg kizáró ok? Kérem szakmabeli írjon! Nagyon fontos lenne! KÖSZÖNÖM!

2014. máj. 15. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nos,mivel nem vagyok szakmabeli ezért utálni fogsz.


Nem kizáró ok ha színtévesztő vagy. Csak ne legyen súlyos allergiád. Tehát ha nem sofőr szeretnél lenne akkor nyugodtan lehetsz színtévesztő.


Teszteld szemed :

[link]


Sok sikert kívánok álmod megvalósításba.

2014. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem utállak! Sőt Köszönöm neked is a gyors választ! Remélem igazad van! :)
2014. máj. 15. 23:35
 3/5 doki891 válasza:

Szia


Ha szintévesztő vagy akkor nem lehetsz mentős, 250 szakmából kizáró ok..:// Maga még tanfolyamról is. Orvosi vizsgálaton egyből kizártak a szintévesztés miatt. Majd neten néztem utána a szintévesztésnek és korreciós szemüveggel el fogadták. Így tudtam elvégezni a mentő tanfolyamot. Maga igazból korrekciós szemüveg pénz lenyúlás..(140.000 ft) arra jó hogy baboskönyvben lásd a számokat. Másra nem. Ezért én se értem mire jó, főleg hogy látom az alap színeket. Ugyan úgy tudom néküle végezni a munkát. Most 25-én megyek omsznak orvosi vizsgálátra és rettegek tőle:D hogy ott is elfogaják-e majd a szemüveget.

2014. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo mennyire vagy szinteveszto? Megnezted a tesztet?

Felhivtam egy mentos ismerosom aki mondta,hogy ha nem sofor akarsz lenni ( csak miattad hivtam fel mivel a 2. valaszolo valaszabol nekem az jon ki,hogy nem mondtam igazat de igazam volt,van,lesz) Csak sofor nem lehetsz.Masodik Te hol tanultal mentosnek? Privatba varom valaszod...

2014. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM! :) Mostmár tényleg megynugodtam! :) Nem sofőr szeretnék lenni,hanem mentőápoló elsőkörben!! Mivel Eu-s bizonyítványt ad! :) Utána szeretném továbbfejleszteni mentőtiszté! Sajnos nemtudok elsőkörben tisztire menni,mert nem érettségiztem kémiából se biológiából,és emiatt nem tudok egyenlőre jelentkezni! Én még csak készülök mentőzni,de mostmár szerencsére emiatt nem zárhatnak akkor ki! :) Egyébként az internetes színteszteken azt írják nincs gond. Mindent felismerek,de tovább kell néznem a baboskönyvet mint az átlag embernek! ( Nem látom egyből,hanem kell neki egy 10-20 mp! :) Mégegyszer KÖSZÖNÖM!
2014. jún. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!