Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldi/Lidl üzletbe pénztárosnak...

Aldi/Lidl üzletbe pénztárosnak mennyire nehéz bekerülni? Mi kell hozzá? Ismersz olyat, aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés

Elég sok üzletben látom, hogy kint van a tábla, hogy munkatársat keresnek, és beadtam én is az önéletrajozom. Hasonló területen dolgoztam már, de szakirányú végzettségem nincs.

Kíváncsi lennék rá, hogy ez csak a látszat, hogy kell nekik ember, vagy tényleg most könnyebb bekerülni?

A környéken van egy nagy ipari park, átlagos fizetésekkel, szóval nem hiszem, hogy a munkanélküliek sorban állnak.

Váltani szeretnék, és ha lehet, azonnal. :(



#munka #munkaerőpiac #pénztáros állás
2016. szept. 20. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy azt tudod-e: a pénztáros egyben árufeltöltő is: szinte mindenki mindent csinál... Legalábbis a Lidl-nél.

Nem csak a látszat, hogy nincs ember - tényleg keresnek... elég húzós...

2016. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

"Nem csak a látszat, hogy nincs ember - tényleg keresnek... elég húzós..."


Ja, ez a mondatom Bp-re vonatkozik - vidéki városokban lehet, nem olyan pörgős.

2016. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
hogy mennyire nehéz bekerülni azt nem tudom, de sztem lidl-be nem a leg$z@r@bb pénzt fizetik, mert mindig kedvesek.
2016. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

"sztem lidl-be nem a leg$z@r@bb pénzt fizetik, mert mindig kedvesek"


Nem azért kedvesek, hanem azért, mert munkaköri előírás - különösen ügyelnek rá, hogy a vásárlókkal udvariasan bánjanak.

2016. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én évekig próbálkoztam, és még 2-3 ismerősöm van, akik szintén többször is adtak be Lidl-be önéletrajzot, Budapesten és vidéken is. Egyikünk se kapott semmi visszajelzést. A tábla meg azóta is kint van.
2016. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tegnap adtam el neten a jelentkezést, holnap megyek interjúra. :D

Szurkoljatok!

Tudom, hogy csinálnak mindent, nem csak pénztárban ücsörgés. Egy embert ismerek, aki évek óta ott dolgozik, ő szereti.

Remélem, sikerül.

2016. szept. 20. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Olyan,hogy pénztáros már régen nincs sehol.Talán egy univerzális csicskának lehetne hívni a munkakört.Árut veszel át,pakolsz a raktárban,pakolsz az eladótérben,ha felgyűlik a sor ugrassz egy kasszába,majd vissza a kipakoláshoz,ahol pékség is van ott töltögetni a sütőt ki-be,közben persze lépten nyomon megállítanak az idiótábbnál idiótább vásárlók....ya közben a korgó gyomrod jelzi,hogy ma még nem ettél semmit,és eseleg WC-re is ki kellene menni...de újra felgyűlt a sor és már lehet ismét ugrani a kasszába,,és így tovább,,és így tovább... Sok sikert és kitartást hozzá! :-)
2016. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na milyen volt az interjú?
2016. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy sikerült?
2016. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
felvettek?
2016. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!